Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

turkish18 Ekim 2010 01:02 tarihinde Sophie Abdel Hamid < sabdel2008@yahoo.com > yazdı:
Merhaba benim sevgili arkadaşım.


Benim zevk ve seninle tanışmak için ne kadar bugün yapıyorsun?
Adımı Sophie Abdel Hamid, mizah ve sevgi sağduyu yerine bir yolu olarak gören olgun bir kişi bir gidiş, dürüst, sevecen, nazik, mütevazı, sevecen, sakin ve kolay arama için 23 yıl tek genç kız yaşlı olduğunu eğlenceli, ben de sana bana profil e-posta yazdı (www.olx) ve sizinle irtibata karar verdi. Arkadaş olmak bizim gibi olacak. Yukarıdaki e-posta adresi ile bana ulaşın, ben detayları kendim hakkında çok sana gelecek cevap üzerine daha fazla olacaktır. yakında duymak istiyoruz. Teşekkürler ve iyi günler.

Saygılarımla.
Sophie olx
Mrs 21 Ekim 2010 22:22 tarihinde Sophie Abdel Hamid < sabdel2008@yahoo.com > yazdı:

Sevgili!
Orada sizin ülkenizde üzerine gece nasıldı, sana güzel ve dün gece uyudu atmosfer ülkenizde bugün çok iyi idi inanıyor musunuz? Mayın hava Dakar Senegal' de bugün buraya biraz sıcaktı.

Adımı Sophie Abdel Hamid, ben am (23) yaşında, (daha önce hiç evlenmemiş), tenli, 1.73cm adil tek. Yaş ortalaması gerçek bir ilişki söz konusu değildir ederken, ben senin yaş rahatım. Ben Goma, Orta Afrika' da Kongo Demokratik Cumhuriyeti güneyinden iyileşir. Belçika ' nın resmi bir koloni. Ve şimdi benim ülkemde savaştı iç savaşın bir sonucu olarak Dakar yaşıyor.
isyancılar evimize bir sabah erken saldırdı önce öldü ve babam Rahmetli babam, İsmail Abdel Hamid, bir siyasetçi ve [Al Majid sınırlı petrol ve gaz şirketi] yöneticisi Kinshasa olarak, ülkem, Demokratik Kongo Cumhuriyeti' nin başkenti oldu ve bir soğukkanlılıkla annem bacak iki kez vurdu. insidansı sonra, annem ile yönetilen ve Senegal yolumuza yapmak. Annem daha sonra ölüm, mermi ve yeterli tedavi eksikliği yaralanması nedeniyle vazgeçmek önce.

Şimdi ben bir mülteci olarak şimdi yaşıyorum nereye Senegal burada yalnızım. Senin hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Senin hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri, hobilerin ve şu anda ne yaptığını. Ben daha çok kendimle ilgili bir sonraki postada anlatacağım. Burada Ekli benim resmi ve ben de sizinkini gibi olacaktır. En kısa zamanda sizden duymak istiyoruz.
Saygılarımla.
Sophie


file3
file2
file1 2
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018