Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

czech

> Od: "seh beatrice" <beatricexx@hotmail.fr>
> Datum: 21.05.2010 12:12
> Předmět: from beatrice
>
Můj nejdraž jedno,
Děkujeme Vm za V mail, j bych opravdu chtěl mt dobr vztahy s vmi, a mm zvltn důvody, proč jsem se rozhodl Vs kontaktovat.

Rozhodla jsem se napsat vm, protože nalhavost m situaci tady, a po přečten vaeho mailu, Iam Miss

Beatrice, 25 let dvka z Librie, jedin dcera zesnulho Jumbo Emmanuel nměstek ministra nrodn bezpečnosti pod vedenm prezidenta Charlese Taylora, kter je v současn době v exilu po mnoha nevinnch du byl zabit, byl můj otec zabit vldy Charlese Taylora, obviňovat, že mho otce pokusu o převrat.

Musm se s vmi spojit, protože matreatment jsem dostal od m nevlastn, můj krok matka, plnech, je, aby vechny m zesnulho otce ministerstvo financ a majetku ode mě po nečekan smrti sv milovan otce.

Mezitm bych chtěl uprchnout do Evropy, ale ona se schovat můj pas a dal cenn cestovn doklady. Natěst se nenael, kde jsem opustil mho otce soubor, kter obsahuje důležit dokumenty. Tak jsem se rozhodl utct z m země do Senegalu, kde jsem v současn době žd o azyl pod ztitou kostelk tady v Dakar, Senegal republiky. Chci pst pro vs osobně za dlouhotrvajc obchodn vztahy a investice ve va zemi, a tm, když nejsem dovolit jt ven z kostela, prostor, protože nemm pas a doklady o tto zemi a za bezpečnost z mho života v důsledku stresu z mho kroku matky.
A v kostele je mnoho sirotků zde jak žen a mužů a my tak rozdl ubytovny, jedna pro muže a druh pro ženy, a my jsme star o kter kostela a tak assistance from federln vldy.

Můj otec blah paměti ulož čstku 7.5 million USD v bance s mm jmnem jako nejbliž přbuzn. Nicmně, j dopředu vm potřeby i podklady pro potvrzen o přijet mi bude asistovat při přenosu a investice fund.As pomůžete mi investic, a chci dokončit studia jsem byl v mm 1 rok na vysok kole, kdy krize začala.

Je mm změrem nahradit vm 5% z celkovho množstv peněz pro sv služby a zůstatek bude moje investičn kapitl. To je důvod, proč jsem se rozhodl Vs kontaktovat. Prosm, by měly bt vechny komunikace se prostřednictvm tohoto e-mailov adresa pouze pro čely důvěrn.

Jakmile jsem obdržme pozitivn odpověď, s uvedenm Vaeho zjmu, se dal jsem ve na mstě okamžitě. Ve světle ve uvedench skutečnost, byl bych vděčn nalhav sdělen, schopnost a ochotu zabvat se touto transakci upřmně.

V očekvn vaich nalhavch a pozitivnm ohlasem. Prosm, nechte jen na vae vlastn, prosm, ždm vs, abyste zveřejnit jej na jinou osobu, až do převodu.
Polu vm moje fotky později
S pozdravem,
Beatrice


my photo
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018