Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

hebrew

בתאריך 08/06/10, מאת Juliet Benson <julietbenson_5@yahoo.com>:
שלי היקרה
אני יותר מאושר תשובתך mail.How שלי היה היום יום שלך? התקווה בסדר. שלי חם קצת יותר כאן דקאר בסנגל. שמי מיס ג 'ולייט בנסון. (23 שנים), רווקות ונשואות לא, אני מרואנדה במזרח אפריקה כיום אני מתגורר במחנה הפליטים כאן דקאר בסנגל כתוצאה של מלחמת האזרחים היה נלחם במדינה שלי, כמה לפני שנים.
בסוף אבא שלי היה ד"ר ויליאם בנסון מנהל יו"ר ניהול (בנסון התעשייה חברה בע"מ), קיגאלי בירת שלי והוא היה גם advicer אישי אל ראש לשעבר של המדינה, לפני המורדים תקפו ביתנו אחד מוקדם בבוקר והרג את אמא שלי האב בדם קר.
זה היה רק לי, כי הוא חי עכשיו הצלחתי לעשות את הדרך שלי למדינה סמוכה סנגל איפה עכשיו אני חי כפליט בהשגחה אב המנזר וגם אני משתמש במחשב שלו לשלוח את ההודעה הזו לך.
הייתי רוצה לדעת יותר על you.Your אוהב ולא אוהבים, התחביבים שלך ומה אתה עושה presently.I אגיד לך יותר על עצמי מייל הבאה שלי.
מצורפת כאן תמונה שלי.
מקווה לשמוע ממך.


DUJLK6441315-02
Mrs From: Juliet Benson <julietbenson_5@yahoo.com>
Date: 09/06/2010 20:22
Subject: HONEY THIS IS MY FULL LIFE STORY WITH LOVE AND TRUST.

הלו יקרה

אני יותר מאושר בתשובה דחוף שלך את הדואר שלי.
איך היום שלך? מקווה שהכל בסדר.?.
שלי הוא קצת חם פה בדקאר סנגל.
במחנה זה מותר רק לצאת רק בימי שני ושישי של
weeks.Its בדיוק כמו שהייה אחת בכלא ואני מקווה על ידי האלים החסד אני יבוא לכאן בקרוב.
הייתי הילדה היחידה של ההורים שלי בסוף, אין לי כל קרובי משפחה עכשיו למי אני יכול ללכת כל קרובי המשפחה שלנו ברחה באמצע המלחמה האדם היחיד שיש לי עכשיו היא Rev Johnpaulson מי הוא רועה של ( תקווה ותפארת הכנסייה) כאן במחנה הוא היה מאוד נחמד אלי מאז שהגעתי לכאן, אבל אני לא חיה איתו ולא אני עוזב בהוסטל של נשים בגלל המחנה יש שני הוסטלים אחד לגברים והשני לנשים.
מספר תל נכבדה היא (+221771026706) אם אתה קורא, תגיד לו שאתה רוצה לדבר איתי והוא ישלח לי במעונות. כפליט כאן אין לי כל זכות או privilledge על כל דבר יהיה זה כסף או כל דבר אחר כי זה נגד החוק של country.I זה רוצה לחזור ללימודים שלי, כי אני רק למד בשנה הראשונה שלי לפני האירוע traggic המובילים להיות שלי במצב הזה עכשיו התקיים.
נא להקשיב זה, יש לי הצהרה אביו המנוח שלי החשבון תעודת הפטירה כאן איתי אשר אשלח לך מאוחר יותר, כי כשהוא היה בחיים הוא הפקיד כ כמות הכסף בבנק המוביל בו הוא משמש את השם שלי בתור הבא של קרובי משפחה, הסכום המדובר הוא $ 3.7M (שלושה מיליון שבע מאות אלף דולר) אז אני רוצה שתעזור לי להעביר את הכסף לחשבון על שם המדינה שלך ממנו אתה יכול לשלוח לי קצת כסף כדי לקבל את שלי מסמכי נסיעה וכן כרטיס טיסה לבוא להיפגש עם you.I שמרה את הסוד הזה לאנשים במחנה כאן האדם היחיד שיודע על זה הוא הכומר כי הוא כמו אבא בשבילי.
אז לאור הנ"ל אני רוצה לשמור את זה לעצמך ולא לספר את זה לאף אחד כי אני מפחד loosing החיים שלי ואת הכסף אם אנשים מקבל לדעת על זה. זכור אני נותן לך את כל המידע הזה, בשל האמון שאני הודח על you.I כמו אנשים כנים והבנה, למישהו אכפת כנה ופתוחה כמו שאמרת לי, מבטיח היקר לי לעשות משהו כדי לשמח אותך אם אתה מרשה לי לצאת מן המצב הקריטי הזה שלי.
בבקשה אני רוצה לשלוח לי נתונים מלאים שלך כגון.
(1) ------------------- הבית שלך כתובת
(2) ------------------------ שמך המלא
(3) את מספר הטלפון שלך -----------------
(5) ------------------------------ בגילך -
(6) ----------------------- התמונה שלך ---
בינתיים אני רוצה שתתקשר אלי כמו שאמרתי יש לי הרבה מה לספר לך.
זה ההורים שלי בסוף תמונה ואני עצמי.
שיהיה לך יום נעים ולא חושב עלי.
ממתין לשמוע ממך soonest
שלך בכנות,
ג 'ולייט בנסון.

...................................................................................................

Hello Dearest40

I am more than happy in your urgent reply to my mail.
How is your day? hope all is fine.?.
Mine is a little bit hot over here in Dakar Senegal.
In this camp we are only allowed to go out only on Mondays and Fridays of
the weeks.Its just like one staying in the prison and i hope by Gods grace i will come out here soon.
I was the only Child of my late parents,I don't have any relatives now whom I can go to all our relatives ran away in the middle of the war the only person I have now is Rev Johnpaulson who is the pastor of the (HOPE OF GLORY CHURCH) here in the camp he has been very nice to me since i came here but i am not living with him rather i am leaving in the women's hostel because the camp have two hostels one for men the other for women.
The Reverend Tel number is (
+221771026706) if you call, tell him that you want to speak with me and he will send for me in the hostel. As a refugee here i don't have any right or privilledge to any thing be it money or whatever because it is against the law of this country.I want to go back to my studies because i only attended my first year before the traggic incident that lead to my being in this situation now took place.
Please listen to this,i have my late father's statement of account and death certificate here with me which i will send to you later,because when he was alive he deposited some amount of money in a leading bank which he used my name as the next of kin,the amount in question is $3.7M(Three Million seven Hundred Thousand Dollars) So i will like you to help me transfer this money to your account over there in your country and from it you can send some money for me to get my travelling documents and air ticket to come over to meet with you.I kept this secret to people in the camp here the only person that knows about it is the Reverend because he is like a father to me.
So in the light of above i will like you to keep it to  yourself and don't tell it to anyone for i am afraid of loosing my life and the money if people gets to know about it.   Remember i am giving you all this information due to the trust i deposed on you.I like honest and understanding people,truthful and open minded someone like you said to me, my dear  i promise to do anything to make you happy if you will let me go out from this critical condition of mine.
Please i will like you to send to me your full data such as .
(1) your Home address-------------------
(2) your full name ------------------------
(3) your phone number-----------------
(5) your age ------------------------------ -
(6)your picture----------------------- ---
Meanwhile i will like you to call me like i said i have alot to tell you.
This my late parents Picture and i myself.
Have a nice day and think about me.
Awaiting to hear from you soonest
Yours sincere,
Juliet  Benson.
JArekY793245-02
NYjuIb673072-02
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018