Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

czech

> Od: "eva nasir" < eva1@sify.com >
> Datum: 19.07.2010 10:47
> Předmět: thanks for the mail.
>
Nejdraž ,


Děkujeme Vm za V mail a j vm, tento mail přijde k vm jako překvapen, protože nevme, každ jin, ale věřm, vra může přinst ns dohromady. Budu rd, aby se sdlem vztah s vmi zvltn milost Bož a jsem tak kontaktoval vs, protože nalhavost m situaci tady v Togo.I jsem jedin dvku ve věku 24 let a jedin dcera pozdnho Dr.Al Ahlia Nasir, kter byl formlně ředitelem Ah liaco chemick vrobn firma, soukrom chemick / Plasty průmysl v syrskm Damaku, můj rodič byl zabil vlda Dr.Sadiq al-Mahdir, kter byl bval sd nsk premir podle vysln vojsk, aby přili a vyplit naeho domu v noci st ředn a moje rodiče byli zabiti vojky.

Dr.Sadiq al-Mahdir obvinila svho otce z pokusu o sttn převrat financovn m povstalců Hnut za spravedlnost a rovnost (JEM), jsem byl v arelu univerzity, kdy jsem měl zprvy nsleduj c den rno, odtud se mi podařilo uprchnout do sousedn země v Africe hledat azyl v uprchlickch nrod Spojench tbor s připojenm k St Anthony Katolick crkev v Lom, Republiky Togo.Dr.Sadiq al-Mahdir, se podařilo zničit m rodiny, za použit sv moci, aby vechny nae rodinn nemovitosti, a to i při Osvědčen o co-operace mho otce kumpanii a předat Srii Co-provozovat zležitost tm, že obvin ho z vandalsky government fund otevřt společnost, V současn době, j jsem se snaž o asistenc důvěryhodn ; a Bůh se bt person dovedu důvěru mou lsku přpadně přestěhovat, a usadit se v životě.

Můj otec blah paměti uložena čstka USD 3.500, 000,00 v jedn mezinrodn banky v Evropě, s mm jmnem jako nejbliž přbuzn , kter ždn orgn je pryč z vkladů na rozdl od mne, neboť jsem byl informovn, když se zloha, před jeho smrt okuj c , chci se s vmi spojit osobně na dlouhodob obchodn vztahy a investice pomoci ve vaem Country.I před vm potřebn doklady o potvrzen Vaeho přijet na pomoc mě za převod z fondu a investice fondu ve vaem country.As pomůžete mi v investičnm fondu. Budu rd jt zpět do koly ve va zemi a dokončit sv studium, jak jsem byla v 3. roce univerzitě, když bezbožn svět zase mě vzhůru down.It Mm clem je k ompenzovat vm 15% z celkovch peněz pro sv služby a zůstatek mus bt můj investičn kapitl. To je důvod, proč jsem se rozhodl Vs kontaktovat.

Pros m vechny komunikace by měly bt prostřednictvm tohoto e-mailov adresa pouze pro čely důvěrn, a jakmile jsem obdržel V pozitivn odpověď ukazujc v zjem, dm vechny věci do akce ihned. S ohledem na ve uveden, mus oceňuji nalhavou reagovat uvedenm vae schopnosti a willingliness zvldnout tuto transakci sincerely.Please to udržet to pouze na vae vlastn, prosm, prosm vs, aby nezveřejňoval, že až přijdu po vem, protože, i Nechci vzbudit zjem vldy znovu a chci chrnit svůj život tak.
S pozdravem
Evamy pic3
my pics1
my pics2
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018