Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mr

polish


Címzett: < > , < >
Elküldve: 2011. december 9. 10:57
Tárgy : Drodzy w Chrystusie Jezusie . .


Drodzy w Chrystusie Jezusie . .

Pozdrowienia dla Ciebie, wielkie nazwisko jedynego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa.Bożej łaski, pokoju i miłości z wami był na wyjściu, i na Jego przyjście w Jezusie Chrystusie, naszym Lord.Amen.

Nazywam się pani Alice Kone; Pochodzenie Kuwejt, jestem żonaty z późnego Stewart Kone, którzy pracują z Kuwejt ambasady lhou tutaj na Wybrzeżu Kości Słoniowej na dziewięć lat przed śmiercią w 2008 roku.

Byliśmy małżeństwem od jedenastu lat bez dziecka.Zmarł po krótkiej chorobie, że trwał tylko cztery dni.Przed śmiercią oboje narodzić się na nowo chrześcijańskich.Po jego śmierci postanowiłem nie ożenić lub uzyskać dziecka poza moim domu małżeńskich, które w Biblii jest przeciw.Kiedy mój mąż żyje on w lewo sumę 3.500.000 dolarów amerykańskich (USD 3,5 mln euro) w ogólnym rachunku powierniczym w banku tutaj w Abidżanie, na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce Zachodniej, ostatnio moje zdrowie, gdy mój lekarz powiedział mi, że nienie będzie kontynuowany przez następne osiem miesięcy z powodu mojego problemu raka.

Powiedział mi, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, będzie różnicowej tego typu raka do kości i nie będę żyć na nowo, co mnie niepokoi najbardziej, to mój skok sickness.Knowing mojej choroby postanowiłem oddanie tego funduszu do chrześcijańskiegoindywidualnych i organizacji lub kościoła, że ​​wiem, że potrzebują i które będą korzystać z tych pieniędzy polecam tutaj zgodnie z życzeniem mojego męża przed jego śmiercią.

Obecnie tych pieniędzy jest wciąż z bankiem.Chcę tego funduszu do wykorzystania w takich dziedzinach, jak uwolnienie pracy, aby pomóc duszpasterzy rodzin, domy dziecka i mniej uprzywilejowanych w społeczeństwie i chrześcijańskich szkół, ubogich wśród nich i do utrzymania kościołów i szerzyć słowo Boże i stara, że ​​dom Boży jestutrzymane. Wziąłem tę decyzję, ponieważ nie mają dziecka, że ​​będzie dziedziczyć te pieniądze, a mój mąż rodziny nie są c hrześcijanami i nie chcę moich wysiłków męża, aby być wykorzystane przez niewierzących.Nie chcę sytuacji, gdy te pieniądze zostaną wykorzystane w sposób bezbożny.Więc biorę ten podział.

W Biblii możemy zrozumieć, że "Błogosławiony jest ręka, która daje."Nie boję się śmierci, więc wiem, gdzie będę.Wiem, że będę w łonie Pana.Exodus 14 vs 14 mówi, że "Pan będzie walczył moim przypadku i trzymam mój pokój nie potrzeba żadnego telefonu w tej kwestii z powodu mojego zdrowia. Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe.

Jak tylko otrzymamy odpowiedź dam ci kontakt z bankiem skontaktuje się bezpośrednio w kontakcie z dalszego ich transferu.Ja również wysłać list organ, który będzie udowodnić, że odbiorcy moich funduszy prezent.Chcę Ciebie i Twojej rodziny zawsze modlić się za mnie, bo Pan jest moim pasterzem.Moje szczęście jest to, że życie było godne chrześcijanina.Jego pragnienie, aby s łużyć Panu musi służyć Mu w duchu i prawdzie.

Proszę modlitwa za życie, opóźnienie w odpowiedzi da mi pokój w zaopatrywaniu inną osobę do tego celu.Proszę mnie zapewnić, że będą działać odpowiednio jak powiedziałem tutaj.Czekając na odpowiedź szybko e.

Spoczywaj w pobłogosławił Pan.

Wasz w Chrystusie,
Pani Alicja Kone.
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018