Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised a loan at favourable terms. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never get the loan, because the scammer behind this fraud wants MY money.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mr

slovak

Elküldve: 2011. december 4. 6:20
Tárgy : agentúry ÚVER RAINBOW


Dobrý deň,

Som Rev Anderson Gate súkromnú pôžičku veriteľovi , ja som generálny riaditeľ agentúry ÚVER RAINBOW . Ponúkame osobné aj podnikateľské úvery s kapitálovou základňou medzi sumami vo výške $ 2,000.00 dolárov 500,000,000.00 americký dolár , Európska Euro alebo GB libier pre jednotlivcov, firmy a spoluprácu orgánov bez ohľadu na ich rodinný stav , pohlavie , náboženstvo , a umiestnenie, ale musí mať právne prostriedky splácanie úveru späť v stanovenej dobe a musí byť hodný TRUST s úrokovou sadzbou od 3%.

Ak toto sa hodí vaše očakávania, potom môžeme pokračovať ďalej, budem rád , keby ste povedať presnú sumu žiadate o pôžičku , ako a naliehavosť tejto transakcie na ďalšie konanie máte vyplniť a podať potrebné informácie nižšie:

ŽIADATEĽA PODROBNOSTI :

* Meno žiadateľa:
* Adresa žiadateľa:
* Mesto :
* Štát :
* Krajina :
* Pohlavie :
* Rodinný stav:
* Vek :
* Mesačný príjem Rate :
* Povolanie :
* Tel : / mobil :
* Mobilný telefón:
* Suma požadovaná :
* Dĺžka úveru:
* E - mail :

Očakávame Vašu odpoveď, aby sme mohli intiate procesu výpočtu.

S pozdravom
Rev Anderson Gate .
Generálny riaditeľ.
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018