Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

latvian

No: Faya Fatou < faya_fatou@ymail.com > <faya_fatou@ymail.com>
Datums: Sun, 27 Mar 2011 23:14:49 +0100 (BST)
Temats: My Lovely One please I Need Your Assistance

Dārgais
Pirmkārt, es pateicos jums par jūsu atbildi uz manu e-pastu; Enline ar ziņu, ka man nosūtīja you.How bija jūsu nakts, kas tur savā valstī, es uzskatu, ka jums ir laba nakts, un ka arthmosphere ir jūsu valstī ir ļoti jauka šodien? Mine ir nedaudz silta šeit Dakārā Senegal.My vārds ir Fatou Dion Duke
 
I (24), bet vecumam nav nozīmes reālā attiecības, tāpēc es esmu apmierināts ar savu vecumu, es esmu no Ruandas, Austrumāfrikā 5.4ft garš, ņemot vērā viena persona (nav precējušies) un tagad es esmu šeit Dakar pilsoņu kara, kas bija cīnījušies manā valstī pirms dažiem gadiem.

Mans nelaiķa tēvs (Dr.Dion Duke) bija politiķis un rīkotājdirektors zelta un MineInd Kigali (kapitāla Ruanda), pirms nemiernieki uzbruka mūsu mājā vienu agri no rīta un nogalināja manu māti un tēvu aukstā asinīs. Tas bija tikai mani, ka ir dzīvs tagad un man izdevās padarīt manu ceļu uz blakus valsti, Senegālas, kur es esmu atstājot tagad par bēgli aprūpes godājams-mācītājs, un es esmu, izmantojot savu datoru, lai nosūtītu šo ziņojumu you.I vēlētos uzzināt vairāk par jums. Jūsu patīk un dislikes, lūdzu nelietojiet pārkāpumu šajā amatā, kas nāca ar no manis, lūdzu, tikai, ka man bija izvirzīti vienkārša paļāvība uz jums, jo man ir situācija šeit kā bēgļi, un es pieprasījuma lielāko daļu savu integritāti jūsu uzzināt par mani, jo es būs ļoti mīlošs, ja mums ir labas attiecības, tāpēc es gan tā ir pārliecība, ka es uzskatu, ka nevar mainīt to beigās. Es tev teicu, jo mans difficaute situāciju šeit, šajā bēgļu nometnē, tā tāpat kā viena cietumā uzturas, un es ceru, ka Gods žēlastību es nāk šeit drīz.
 
Man nav radinieku, ko es tagad var iet uz visiem maniem radiem bija prom vidū kara vienīgais cilvēks, es esmu tagad Rev-(krustdēls Samule), kas ir mācītājs (Kristus DE Pestītāja misija) Šeit nometnē , viņš bija ļoti jauki, man, jo es atbraucu, bet man nav dzīvot kopā ar viņu, bet es esmu atstājot viesnīca sievietes, jo pastāv divas nometnes, kopmītnes vīriešiem un viens otru sievietēm.
 
Pastors Tel numurs ir, ja jūs zvanāt, un pateikt viņam, ka jūs vēlaties runāt ar mani viņš sūtīt man hostel.As resutl bēgļu šeit man nav nekādu tiesību vai privilēģiju jebkura lieta vai tas būtu naudas vai tāpēc, ka pret tiesību aktiem, šīs valsts . Mana mīlestība Es gribu iet uz savu pētījumu, jo es tikai apmeklēja manu pirmo gadu pirms incidenta traggic, kas noved pie manas šajā situācijā tagad notika.
 
Lūdzu noklausītos šo (lūdzu, tas ir noslēpums neviens pat nezina par šo noteikumu godājams, kas zina par to), man ir paziņojums par manu vēlu tēvs kontu un miršanas apliecību šeit kopā ar mani, ko es varu sūtīt jums pēdējo, tāpēc, ka tad, kad viņš bija dzīvs, viņš glabājas dažas naudas summu vadošo ārvalstu banku, kuru viņš izmanto savu vārdu kā tuvāko radinieku, attiecīgās summas (USD 3, 700, 000.00) (3800000 USDollars). Tāpēc es tāpat kā jūs, lai palīdzētu man nodot šo naudu savā kontā un no tā jūs varat sūtīt naudu man, lai saņemtu manu ceļošanas dokumentu un aviobiļetes nākt atkal, lai tiktos ar you.I tur šis noslēpums cilvēkiem nometnē šeit Vienīgā persona, kas Monk zina, jo viņš ir tēvs me.So, ņemot vērā iepriekš minēto, es gribētu, lai jūs, lai saglabātu to pie sevis un nav viņam ne es baidos zaudēt savu dzīvi un naudu, ja cilvēki nonāk pie zina par to.
 
Atceries, es esmu sniedzot jums visu šo informāciju, jo es ticu depoesited jums. Man patīk godīgi un izpratni cilvēku, patiesu un redzes Vīrietis, hardworking un Dievs baidoties people.My mīļākie valoda ir angļu valodā, bet mūsu valoda ir franču, bet es runā angļu ļoti fluently.Meanwhile Es gribēju, lai tu mani sauc, kā es teicu es daudz pateikt Attached šeit ir mana pictures.I jums nosūtīsim vairāk my next post, un es arī vēlos, lai jūs sūtīt man savu foto, lai es varētu redzēt, kā tu izskaties like.Have laba diena, un domā par mani. Gaida dzirdēt no jums, cik ātri vien iespējams.
Jūsu mīlestībā,
Miss Fatou
fatu
fatou
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018