Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

latvian

Temats: Cer dzirdēt no jums atkal mans dārgais draugs
Datums: Wed, 11 Dec 2013 00:45:33 -0800 (PST)
No: Ritha Pubudu < rithalively23@yahoo.com > <rithalively23@yahoo.com>

Dārgais draugs,
Paldies , lai atbildētu uz manu pastu , es esmu patiešām ļoti apmierināta . Kā jūs darāt veselību? Es ceru, ka viss ir labi ar jums . Mans pilnais vārds ir Miss Tabita Ritha Pubudu un es esmu 24 gadus , 5.6 m garš , godīgi sejas un viena . Es esmu no Port Sudāna Sudānā Rietumāfrikā.
Es notikt būtvienīgais bērns ģimenē , kas , manuprāt, irveids, kā Dievs to vēlas . Es esmumeitene, kas mīl, lai dotu cilvēkiem prieku vienmēr , neskatoties uz to,apstāklis ​​varētu izskatīties . Lielākā daļa no maniem hobijiem ir , lasot romānus , skriešanas , klausoties mūziku , cooking , skatoties televīziju un filmas .
Daudz ir noticis manā dzīvē , jo sabrukuma maniem vecākiem . Nemieriem savā valstī, kas atstāja daudzas ģimenes miris un daži bezpajumtniekiem laikā . Viens ļoti agri no rīta , mums bija mūsu mājā , ņemot brokastis, kā mēs parasti darīt, tad pēkšņi ,grupa bruņotu nemiernieku lojālas vienu no mantkārīgs biznesa asociētā mana vēlu tēvs ienāca mūsu mājā , skrotis un nogalināja manu tēvu , kurš bija Dr Chriz Malusi Pubudu , kurš bija priekšsēdētājs ( Alamir Group ) , Hartumā kopā mana māte , man bija iespēja izvairīties , jo mani vecāki paslēpa mani tukšā traukā atpakaļ mūsu mājā, kamēr viņi atstāja , tad es skrēja uz manu dzīvi .
Pašlaik es uzturēties misionāru bēgļu nometnē šeit Senegālā , kur es skrēja uz bēgļa , izmantojot ANO spēku sakarā ar politisko un pilsonisko nemieru manā valstī . Es esmu, izmantojot datoru birojā šeit rakstīt jums, un tas bija iespējams ar palīdzību no misionāru mācītājs tēvs . Mācītājs tēvs Cornelius Mathew Džeimss ir apmeklējot mūs nometnē kādu laiku tagad , un viņš parādīs mums dažus pārtikas preces un apģērbu , kā arī , un viņš irviens, kas organizē lūgšanu centrs mums šeit . Es esmu stāsta jums par viņu, jo viņš irdraugs, kas man ir šeit . Gadījumā, ja jūs vēlaties runāt ar mani pa tālruni , tad jums ir , lai izsauktu mācītājs tēvs tālruņa numuru (+221-771-674-923 ), vai, ja jūs vēlaties , lai sazināties ar viņu par viņa e-pasta adresi (rj_corneliusmathew@yahoo.com ) un lūgt vairāk par mani .
Ir vairāk, ka es gribētu pateikt, bet tas būs mans nākamais pastu uz Jums. Pa to laiku , es gribētu zināt par jums , jūsu patīk un nepatīk . Tātad , es gribu, lai jūs , lūdzu, sniegt man ar savu pilnu vārdu, adresi , Okupācijas un tālruņa numuru , kas palīdzēs man zināt, jumsvairāk.
Ceru dzirdēt no jums drīz .
Ar cieņu , Ritha Pubudu


Tabita Ritha Pubudu
Tabita Ritha Pubudu
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018