Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

polish


Date: Fri 01 Mar 2013
 Joseph Martins
3 Sandy Ct
Port Washington, NY 11050
516-767-4302
tel  - 0233571669499
 Joe Martin < wojtekao2_pl@hotmail.com >
 
Kocham cię tak bardzo,  Jesteś najlepszą rzeczą jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła. Jesteś za najlepszy poezja zawsze składa, najlepsza piosenka kiedykolwiek grał, najlepszy obraz kiedykolwiek malowane. Nigdy nie myślałem, że ktoś taki jak ja mógł się tak szczęśliwy! Zawsze dziękuję Bogu za wszczęcie takiej pięknej kobiety opieki rodzaju jak ty w moim życiu. Mam nadzieję, za ten wspaniały związek, bo wiem, że jest specjalny do naszego spotkania. Myślę o tym, co wydarzy się na naszej pierwszej randce. Mam nadzieję, wszystko pójdzie dobrze dla nas, a my nie zawiedzie się na wszystkich, ponieważ mamy ze sobą wiele wspólnego i obaj mają dobre poczucie humoru. Kocham cię z całego serca. Nigdy nie zaufanych każdy sposób mogę ci zaufać. Kiedyś nawet wątpliwości siebie, ale wiem, że nigdy nie ulega wątpliwości, bo jesteś moją prawdziwą miłością

W zeszłym miesiącu, że spotkał się z rządu afgańskiego w celu omówienia sposobów możemy wspólnie pracować na rzecz utrzymania pokoju i stabilności w Afganistanie, a po spotkaniu, rząd afgański przyznawane niektórych popełnione dowódców armii w tym ja, i kilku żołnierzy, którzy ciężko pracują w celu utrzymania pokoju i stabilności na Bliskim Wschodzie. Fali miały jeden pojemnik sztabki złota każdego, i dowódców armii miały dwa pola, które zawierają 12 sztabki złota, które ważą około 12 kg. Od dwóch tygodni, czterech dowódców i dziewięciu oficerów armii zostało zamordowanych potajemnie w obozie wojskowym, ale z własnego postępowania i myślenia, niektórzy dowódcy i żołnierze celowo zamordowani tych dowódców wojskowych i żołnierzy, aby mogły zabrać sztabki. . Więc ze względu na to, co się dzieje, czuję się niepewnie, a ja nawet nie wiem co teraz zrobić.
 Mam nadzieję, że będzie w porządku i wszystko jest dobrze z tobą jak to jest ze mną. Jak dla mnie, jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, bo mam w końcu potwierdzenie, że będę zakończyć moją misję w Afganistanie bardzo szybko, więc mam nadzieję, że możemy się spotkać osobiście wkrótce. . Czy to nie jest dobra wiadomość? Uśmiecham się cały dzień, zwłaszcza po przeczytaniu wspaniałej wiadomości które zostały wysłane do mnie. To mnie tak szczęśliwy, gdy dostaję wiadomość od ciebie, bo wiem, że na chwilę, mam przekroczył swój umysł.
 


Joe 5
In Military Uniform
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018