Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

turkish

From: miriamluo@hotmail.com
Subject: Çok yaşa
Date: Tue, 24 Sep 2013 08:19:08 +0000

Merhaba sevgili aşk

Ben memnun ve bu mektubu size samimi bir ilişki için ilk temas etmiş senin istemine cevap aldıktan onur ve umut ve dua bana dürüst ve hayatıma bir anlam getirir.
Yine de şu anda Lome Togo Cumhuriyeti başkenti Batı Afrika denilen yerde bir mülteci kampında sığınma hakkı isteyen.

Derin üzüntü ve gözyaşı gözlerimi umarım benim hikayem değil üzücü ya da utanç içinde kötü muamele sizinle iletişim sınırlı çünkü için ben amcalarımın hangi hayatımı değiştirdi ölümünden sonra ailem ağrıları ve acılarını için aldı.

Amcam beni öldürüp, Rahmetli babamın bütün hazine ve özellikleri benim sevgili babam ve annem beklenmedik ölümünden beri götürmek için planlanan çünkü benim ülke dışına kaçtı.
Dikkatli bir şekilde etkinleştirmek için bu mektubu okumak için teşvik benim predicaments anlıyorum.

Adım, Fildişi Sahili, Laurent Gbagbo hükümette İçişleri Bakanı Bayan Miriam Tage Luo, Fildişi Sahili, Batı Afrika, My Father Tage Luo, gelen yaş 24 yıl oldu bu. Nerede o Laurent Gbagbo annem de dahil olmak üzere diğer sırdaş ile gizlenmiş başkanlık konutunda isyancılar tarafından saldırdı. Ne kadar bilmiyorum rağmen olaylar ve Fildişi Sahilleri kırılgan siyasi durum hakkında bilgi edinin.

Babamın ölümünden (5 TL, 520, 000.00) toplamı yatırmış önce mübarek bellek (beş milyon beş yüz yirmi bin dolar) en yakın akrabası benim ada sahip bir bankada. Ancak, size yardım etmek beni transfer için kabul onayı ve yatırım fonu gerekli tüm belgeleri iletmek.

Kriz başladığında benim 1 yıl içinde üniversite, olduğu gibi benim çalışmaları tamamlamak gibi çünkü sen de bana yatırım, yardımcı olacaktır. İşlem sonrasında çalışmalarımı tamamlamak ise yatırım para yardımına için oradaki katılmadan benim gezi için ayarlayacaktır.

Bu arada Afrika'dan amcamın karısı dünyada herhangi bir yerde uzaklıktadır uluslararası pasaport ve diğer değerli seyahat belgeleri gizler için kaçmak istedi. Neyse ki o önemli belgeleri içeren dosya babamın sakladığı keşfetmek değildi. Yani nerede halen sığınma Lome, Togo Cumhuriyeti içinde mülteci özel yardım Teşkilatı altında arıyorum bir denizci yardım mülteci kampına çalıştırmaya karar verdim.

Asla bana ihanet edecek çünkü kişisel olarak sizinle bağlantı istiyorsanız,
Benimle kaldığın ülkenizde düşünmüyorsanız sonra hizmetleriniz için toplam paranın % 15 ile telafi etmek için benim için bir zevk olacak ve denge sizinle iletişim kurmaya karar verdim, neden neden bu benim yatırım sermayesi olacaktır.
Lütfen tüm iletişimi yalnızca gizli amaçlar için bu e-posta adresi olmalıdır. İlgi gösteren olumlu yanıt alır almaz sana şeyler eyleme hemen koyacağız. Yukarıdakilerin, yetenek ve bu işlem içtenlikle işlemek için istekli olduğunu belirten acil bir mesaj takdir.

Acil ve olumlu yanıt bekliyor. Bu sadece kendini mutlu etmek için unutmayın, fon aktarıldıktan sonra size katılabilir kadar bunu kimseye ifşa etmemeyi, yalvarırım.
Burada ekli benim resmim
Çok teşekkürler ve Tanrı sizi korusun.
Sevgiler Saygılar Miriam,


419God bless 1 1
419God bless 1 2
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018