Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mr

latvianTemats: Fwd:
Datums: Fri, 17 Jan 2014 13:13:11 +0000
No: Kelvin Ben <kelvin_ben1@outlook.com>
Cienījamie ,
Es īsti nezinu, kāpēc jums ir nepieciešams manu pasi, tikai skaidrs jūsu šaubas šeit ir kopiju manu pasi, esmu joprojām meklē citu personu ar tādu pašu uzvārdu ar jums vajadzētu incase jūs pievilt mani, bet līdz šim bez rezultātiem.
Man ir, lai jūs zināt, ka es esmu bijis meklē veidu, kā izmantot jums Noguldījumu dokumenta ar šo darījumu, kas ar mani tagad fotokopiju pēc piekukuļojot manu ceļu cauri es esmu pārliecināts par oriģināla kopiju rīt.
Ar augstu izpratnes i izmantot jums ar visu šo dokumentu un informācijas zinot pilnīgi labi, ka jūsu šaubas ir, balstoties uz jūsu iepriekšējo zaudējumu.
Lūdzu, esmu patiesi interesē jūsu palīdzību Aivars.
Ar cerību i gaida savu atbildi.
Sveicieni,
Mr NANA Kelvin.
Nana Kelvin Boateng
Mr
Temats: Fwd: RE:
Datums: Sat, 18 Jan 2014 13:32:42 +0000
No: Kelvin Ben < kelvin_ben1@outlook.com > <kelvin_ben1@outlook.com>

Cienījamie,
Liels paldies par jūsu ziņojumu, es vēlos, lai jūs zinātu, ka esmu nopietni domājošiem persona un man nav laika jokiem, paturot prātā, ka banka prasīs par dokumenta izcelsmes naudas, kas ir iemesls, kāpēc es teicis jums sazināties attorney Robert Boaten, viņš tev palīdzēs mums parakstīt un legalizēt visus nepieciešamos dokumentus par šo darījumu.
Pirms nauda tiek pārskaitīta visu nepieciešamo dokumentu, kas jums iet uz savu banku ar būs pieejams ar palīdzību no jurista.
Ar šo ziņojumu ir kopija Noguldījuma apliecības galā, es ceru, ka ar šo jūs sapratīsiet, kāpēc es esmu pārliecināts, ka šis darījums būs veiksmīgs.
Par ideju nodot 50% no naudas, lai Šveices kontam, tas ir ok ar mani, cik vien nodošana ir veiksmīga.
Sveicieni,
Mr NANA Kelvin.


Moses K Celms
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018