Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

czech

Od: Rachel Bo < rachelbo853@gmail.com >
Datum: 22. 6. 2014 15:52:47
Předmět: To je Rachel váš přítel

Vážení Milovaní jeden

je mi potěšením se s vámi spojit znovu a na setkání s Vámi v mém životě, jak díky za vaše fotografie. jeho můj zájem podělit se o sebe na vás. Jak jsem uvedl dříve, než jsem Rachel Bo Badjie podle názvu, z Gambie anglicky mluvící země, ale žijí v Togu teď, ale ještě nefunguje.

Studuji všeobecné ošetřovatelství v Gambie College School of Nursing & porodnictví | Banjul, Jsem dcera majora Lamin Bo Badjie bývalý generální ředitel Národní zpravodajské agentury (NIA).

Miluju čtení knih, historii a anglickou řadu knih, myslím, že jsem citlivý a laskavý k lidem, moje rodina vždycky říká, že jsem dobrý v ochraně lidí.

Něco málo o mně, já jsem mladá dáma s otevřeným srdcem ještě není vdaná a nemám děti, jsem 5,8 fit vysoký, černé barvy, ale dávají přednost červené jako můj oblíbený color.I 'm peopla osobě, protože jsem otevřené srdce někdo, velmi teplý, Dát, oddaný rodině, děti, legrační, myslím, že jsem inteligentní . . Ahhhhhh, a doufám, že bude plný šarmu. Moje oblíbené věci, moje oblíbené věci jsou věci, které dělají mi radost v mém světě.

I osobní kontaktoval vás na dlouhou dobu vztah, který nás může Leeds do něčeho většího. jak jsem viděl, se mi líbí vaše profilové fotky z místa a začal se zajímat dozvědět se více o vás, a také zájem setkat se s mužem, který pochopit, co je skutečná láska je vše kolem .

Budu velmi rád, že číst od vás, prosím, svůj čas a napsat více o své vlastní pro těstíčku pochopení.

Díky a přeji ti požehnaný víkend.
 Rachel Bo Badjie
Rachel Bo Badjie
 
Mr

Od: Rachel Bo < rachelbo853@gmail.com >
Datum: 23. 6. 2014 10:43:17
Předmět: Re: čeká na vaši radu

Vážení milovaný

Zdravím vás, Díky za Vaši odpověď a jsem velmi rád čtení vaší odpovědi jsem opravdu pochopit všechno sám, jak jsem vám řekl, já vám ještě dáme vám vědět více o mně na mé další zprávy.

Studuji všeobecné ošetřovatelství & Porodní asistence v Banjul, Jsem dcera majora Lamin Bo Badjie bývalý generální ředitel Národní zpravodajské agentury (NIA) s nadějí, že jste si přečetli / slyšel od CNN, jak prezident Jammeh zařídit zvláštní komisi vedoucí soudce Emmanuel Amadi odsouzen Můj otec a devět dalších se trestu smrti, které OSN mluvit a odvolání proti rozsudku prezidenta Jammeh. Tato komise a prezident vedly k tvrzení proti mému otci a jiné pro státní převrat a svrhnout jeho vládu, což není pravda, protože není tam žádný důkaz pro to, že dokud se koordinovány AU a chytil všechno bohatství mého otce.

můj milovaný, Poté, co jsem četl Váš e-mail Cítím sdělit nějakou otázku na vás, protože jste uvedl, co nesnáším v mém životě, upřímně nemám lhát a já nikdy nemůže vyrovnat s Lier. Když jsem naposledy navštívil můj táta vězení, kde mi řekl o svém špatném snu, že se o svůj život tady a tajně zkontrolovat na některé z jeho bohatství, který se nachází v jedné země v Evropě, z bezpečnostních důvodů.

Přál bych si, abychom Vás kontaktovali osobně pro dlouhodobý vztah, který nás může vést k někde lepší na tom, naše věky, jak víte, věk je jen číslo. Můj otec mě poučen o tom, jak získat bohatství z banky, že bych měl hledat zahraničního partnera mimo zemi, aby mi asistoval na to a člověk by měl pomoci mi investovat toto bohatství v dobrém činnosti podniku v jeho / její země a starat se o mě a mám v plánu postavit nemocnici a domov pro méně privilegované.

Chci, abys mi pomohl stát v tomto stavu jako bratr, budoucí manžel, milence a otce, aby mě odtud, abych mohl připojit se k vám ve vaší zemi, takže jsme se oba musí zůstat spolu a investovat bohatství v každém dobrém podnikání vašeho nápad. Minule jsem kontaktoval banku o bohatství a řekli mi, že podívat se na dobré a odpovědné muže nebo ženy, kteří budou stát mým jménem jako přítel a správce převést peníze, protože to byli poučeni o mého otce o propuštění Celé bohatství, jsem tímto hledají pomoc, aby nám umožnil pracovat na tom, jak přesunout bohatství legální vaší volby a aby nám umožnila setkat ve vaší zemi pro budoucí společný život.

Budu opravdu potřebují vaši pomoc a celý můj otec zájem je pro můj bezpečně a stanoví nemocnici a domov pro méně privilegované cizí zemi nebo kdekoliv dostatečně bezpečný mimo Afriku z bezpečnostních a politických důvodů. Jeden vášnivý odvolání učiním s tebou je pro vás nebude diskutovat o této záležitosti na třetí osobu, pokud máte důvod k odmítnutí této pomoci, prosím, zničit tento e-mail, aby se zabránilo úniku těchto informací a bude to nebezpečné pro mě na základě své pozice zde jako budoucí lékaři a já se to nebude líbit nic zklamání z vás na nebo, pokud tyto peníze dostat do vaší pozici.

Těšíme se na vaši radu o tom, jak chcete, abychom začali tento zpracovány. Vezměte prosím na vědomí i odmění vás 25% z fondu.

Nemůžu se dočkat, až si od vás nejdřív.

Polibky a objetí.Rachel Bo Badjie
Rachel Bo Badjie
Rachel Bo Badjie
 
Mr From: Rachel Bo <rachelbo853@gmail.com>
Date: 2014-09-07 16:22 GMT+02:00
Subject: Re:

Hello

Hello, how are you doing? its a great thing to meet you at site and i
am interested to exchange photos also know more about you.

To started, my name is Rachel Bone by born in Republic of the Gambia,
I study general Nursing & Midwifery in one of the Italian health
college Africa campus but right i am living in Republic of Togo.

I am not yet married and no child but interested to set up long term
relationship with a man who understand what real Love is all about
that was the reason why i contacted you.

My hobby interest is football, music and cooking, if don't mind i will
like to read more about you, I am sending you my pictures and look
forward to receive yours as well.

You can call me or send me sms message at +228-9788-7731

Look forward to your reply

Rachel
+228-9788-7731


Rachel Bo
Rachel Bo
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018