Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mr

czech

Od: Martins Akondu < michaelakwe@live.com >
Datum: 21. 1. 2015 16:35:55
Předmět: RE: Důležité sdělení

Díky za Vaši odpověď, ujišťuji vás, že tato dohoda je legitimní. Přečetl jsem vaši poštu, kontaktoval jsem vás na základě mého zesnulého klienta, Andrei Young, že uložený 5.700.000 dolar s bankou tady v Togu. Zemřel července 2007 jeho rodinných příslušníků, aniž by některý registrovaná nejbližším příbuzným a fondy mají nyní zvýhodněnou mandát otevřený, na základě dědických zákonů Togo, banka oznámí zástupce advokáta, jestliže nikdo tvrdí, že peníze po 5 letech neměla žádný registrovaný nejbližších příbuzných a jako takový banka oznámila mi představit příbuzným nebo mají fondy zabavili poté, co hledali své příbuzné, aniž by našli někoho naživu, rozhodl jsem se vás kontaktovat, než banka zabaví peníze. Nicméně je třeba zařídit, aby mi s těmito informacemi o okamžité akce;

1. Vaše celé jméno a adresa
2. Vaše soukromé telefonní číslo
3. Rodinný stav
4. věk & Národnost
5. Profese
6. naskenovanou kopii občanský průkaz (řidičský průkaz nebo cestovní pas)

Vážím si vaší vážnost a odhodlání spolupracovat se mnou, když tvrdí, tento fond od banky místo toho, nechat je zabavit finanční prostředky. Nicméně, to není opravdu jedno, jestli si nejste biologické nejbližší příbuzný mého zemřelého klienta, protože jako právní poradce na zemřelého, je to moje povinnost předložit další příbuzný / příjemce dědictví mého zesnulého klienta nabanka. Takže se nemusíte bát v žádném případě. Všechno, co potřebujete, je vaše povolení, aby vás jako nejbližší příbuzný mého pozdního klient do banky, takže jsme mohli přenést z tohoto fondu okamžitě.
Postupy:

1. Pořízení čestného prohlášení reklamace:
S předal informace, budu chodit do registru Togo nejvyššího soudu obstarat Předpokladem právní dokumenty a čestné prohlášení o nároku ve váš prospěch, jako nejbližší příbuzný pozdnímu vkladatele. Toto čestné prohlášení o nároku je právní dokument dílo, které se udělují na vás, ze zákona právo na položení toto tvrzení.

2. Formální žádost do banky.
Při nákupu tohoto čestného prohlášení, budu pokračovat do banky a předložit veškeré potřebné dokumenty k právním oddělením, aby nároky na převod uvedeného fondu na vašem účtu. Jednou jsem podat tuto aplikaci, bude platit banka schválí finanční prostředky a převod na účet, který vám bude jmenovat. Vím, že všechny tyto mohou být cizí na vás, ale jako renomovaný právník, já vím, co dělat a jak jít o postup. Vše, co potřebujete, je vaše plná spolupráce a porozumění. Být jisti, že tato transakce je legitimní, a nebudete litovat účast na ní. Bylo by být dokončena do dvanácti (12) pracovních dnů, pokud jste kooperativní a komunikativní. Postupy pro její uplatnění je velmi jednoduché a přímočaré. By se postupy v rámci působnosti zákona, tak, že nikdo z nás se dostat do jakéhokoli potíže, nebo být v každém soudním sporu na konci této transakce. A konečně, aby nedošlo k nedorozumění, na konci transakce, chci, abys mi potvrdit, že souhlasíte s 40% podílem na celkovém fondu, zatímco 5% bude vyčleněno pro méně privilegované, pak 55%, pro mě. Čekám na odpověď.
advokát Martins
+ 228-9297-5246

Martins Akondu
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018