Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mr

czech

Od: Dr.Brendan Nelson <target@lttnet.net>
Datum: 1. 7. 2016 4:08:53
Předmět: Okamžitá reakce


Vážený příteli,

Zdravíme vás a vaši rodinu, doufám, že se daří dobře? Já jsem Dr.Brendan Nelson předsedy skupiny auditu výboru důstojník Royal Bank of Scotland.I vám píšu o obchodní návrh, který bude mít nesmírné vzájemný prospěch nám oběma. To by mohlo zajímat, abys věděla, že v mém oddělení, je předsedou skupiny auditu výboru důstojníku větší Londýn UK krajského úřadu, objevil jsem částku 18,5 milionu liber (osmnáct milionů pět set tisíc velké britských librách) v účtu, že patří do jedné z našich zahraničních zákazníků pozdní obchodní magnát Mr.John Lambert, Američan, který byl obětí letecké havárie na 16 září 2012 poblíž města Willard , zabili ho a jeho rodinné příslušníky. John Lambert 44, Springfield, a Robin Melton, 46 Ozark, zemřel, když SR22 2002 Cirrus havaroval v poli poblíž Farm Road 81 a Missouri 123. Rovněž v rovině v době havárie byly tři děti Lambert – McKinley, 15; Grayson 16, Joshua 10; Litujeme, Velká ztráta.

(http://www.dailymail.co.uk/news/article-2203861/Family-die-plane-crash-middle-night-business-man-father-controls.html)

Však volba vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvláště vzhledem k citlivosti transakce a důvěrnost zde. Nyní náš bankovní bylo čekání na některý z příbuzných come-up pro tvrzení bez úspěchu v letech. Já osobně neúspěšný při hledání příbuzných; Jsem o váš souhlas k vám jako další příbuzný / bude příjemce zemřelého tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na britských librách velké 18,5 milionů liber může být zaplaceno/převedena na vás jako pojmenované příbuzní/příjemce.

To bude vyplacena nebo sdílené v těchto podílů, 60 % pro mě a 40 % na vás. Mám zajištěné veškeré nezbytné právní dokumenty, které mohou být použity k zálohování toto tvrzení. Vše co potřebuji je vyplňovat vaše údaje k dokumentům a legalizovat to u soudu dokázat, jako oprávněný příjemce. Jediné, co žádám nyní je vaše upřímná co-operace, důvěrnosti a důvěry k nám umožňují vidět tuto transakci. Zaručuji vám, že to bude proveden podle působnosti zákona a bezpečné legitimní uspořádání, které vás ochrání před jakékoli porušení zákona.

Uveďte mi následující, jak máme sedm (7) bankovní dny to projet. Je to velmi naléhavé prosím.

1. celé jméno:
2. přímé číslo mobilního telefonu:
3. kontaktní adresa:
4. povolání:
5. váš věk / pohlaví:

Prošel metodické hledání, rozhodl se kontaktovat doufáte, že vás bude zajímat tento návrh. Prosím o potvrzení této zprávy a váš zájem o tom jsem ochotně vám více informací. Snaží se dejte mi vědět vaše rozhodnutí, spíše než držet mě čekat.

Poděkoval vám předem za příznivé a pozitivní odpověď.

S pozdravem
Dr.Brendan Nelson
Předseda skupiny kontrolní výbor
Royal Bank Of Scotland
http://www.RBS.com/about/Board-and-governance/Board-and-committees/Brendan-Nelson.html.
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018