Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

turkish

Kimden: mariama yak
Gönderme tarihi: ‎9‎ ‎Mart‎ ‎2017‎ ‎Perşembe ‎11‎:‎32

Merhaba tatlım, iyi günler
Mevsimlik övgüler! Bugün nasılsın aile üyeleriyle birlikte çalışıyorsun.Umarım herşey Yüce Tanrının Lütuf tarafından taşınır.
Sevgilim! Bu postayı, Velilerin ölümünden bu yana durumuma ilişkin yardımınıza gözyaşları ve üzüntü ile yazıyorum. İsmim Kıymetli Achim, 24 Temmuz'da Benghazi-Libya kökenli olan kızım, 28 Temmuz'da Kaddafi karşıtı kuvvetlerle İslami bağlantıya sahip milisler tarafından vurularak öldürülen geç babam (Dr.Achim muhammed) 2011 yılı ülkemizde sürmekte olan iç savaş sonucu Libya.

Şimdi Birleşmiş Milletler yardımıyla barışçıl ülkeden kaçmayı başardığım Dakar'daki Senegal'den yardım istemek için yazıyorum ve şimdi burada Dakar Senegal'deki Mülteci Kampında sığınma talebinde bulunuyorum,
Bu arada yardımınız için neden aradığımın ana nedeni, geç babamın Londra'daki bir bankaya yatırdığı miktarın üç milyon beş yüz bin dolar (3.5 milyon dolar) olması. Benim niyetim% 15 oranında telafi etmektir. Toplam paranın% 5'i ve gelebilecek masraflar için% 5'tir. Hizmetleriniz için ve bakiyeniz kuruluşunuzdaki başkentimiz olacaktır.

Dürüst olmak gerekirse, parayı talep etmek için her şeye çabaladım, maalesef Mülteci statüm nedeniyle başarısız oldum.Ancak, banka yetkilileri fonumu talep etmeme yardımcı olacak yabancı ortağı aramak için banka müdürü tarafından tavsiye edilmekte, çünkü banka yetkilileri serbest bırakılmayacaktır. Mülteci statümden dolayı fon. Bana fonun talep edilmesine yardım ederek ilginç olmanız durumunda lütfen bana geri dönün, böylece size fonun yatırıldığı bankanın tüm detaylarını / irtibatını vereceğim. Bu numaradan bana ulaşabilirsiniz (+221762340141)

Fonun yatırımı için size katılmak için gelip gelemeden önce fonun hesabınıza aktarılmasını istiyorum. Bana yardım etme merakınızı alır almaz, işleri derhal harekete geçireceğim. Yukarıdakilerin ışığı altında, bu işlemi samimi bir şekilde ele alma kabiliyetinizi ve istekliliğinizi gösteren acil bir mesajı takdir edeceğim. Buraya resim ekliyorum, lütfen acil cevaplamaya ihtiyacım var tamam.
Saygılarımla
Değerli.Achim
Achim

 
   
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018