Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

lithuanian

From: Sophie Abdel Hamid <sabdel2008@yahoo.com>
Date: 2008/10/28
Subject: I WILL LIKE TO KNOW MORE ABOUT YOU


Mielas!
Kaip buvo js nakties ten savo al, a manau, tu turjai grai nakt, ir kad atmosfera ten js alyje yra labai graus iandien? Kasykla yra iek tiek paildyti ia Dakare Senegalas Vakar Afrikoje.

Mano vardas Sophie Abdel Hamid, a esu (23) met, vien (itekjusi niekada anksiau), mugje, veido, 1.73cm. Vidutinis amius, kol nra svarbu real ry, todl esu confortables avec js amius. A atvykstu i miesto skambinti Malakal Chartume piet regione Sudane, iaurs Afrikoje, o dabar a esu ia gyvenani Dakare, dl ilgai trukusio pilietinio karo, kuris buvo kovojama mano alyje prie kelet met.

Mano tvas vlai DR Ismail Abdel Hamid buvo politika ir valdantysis direktorius yra [Al Hamid naftos ir duj kompanijos ribotas] ir kapitalas CHARTUMAS, kad mano alies Sudanas, kol sukilliai upuol ms namus vien ankstyv ryt ir nuud mano tv ir ugnis du kartus mano mama koja alto kraujo. Po to, kai danis, man pavyko su savo motina, ir padaryti ms bdas Senegalas. Prie mano motin vliau pateikti iki mirties, nes ala dl iogelio ir trksta tinkam gydym.

Dabar a esu ia vienintelis, kad Senegale, kur a esu dabar, gyvenani kaip pabgliai. Noriau suinoti apie jus daugiau. Js mgstami ir nepatikti, pomgiais ir tai, k js darote dabar. A jums pasakysiu daugiau apie save mano alia patas. Prikabinti ia yra mano nuotrauk. Tikdamiesi greitai gauti.
Pagarbiai.
Sofija


sophie002

sophie005

sophie006

Mr Kas: Sophie Abdel Hamid <sabdel2008@yahoo.com>
Data: 2008 m. spalio 30 d. 11:18
Tema: HONEY PLEASE CONTACT THE BANK FOR TRANSFER


 
Mielas
Dėkoju jums tie vėl šią dieną. Ir aš pasinaudos šia proga Jums pranešti, kad Dievas nusprendė jums padėti man be kitų vyrų dėl žemės jos dabar paliko Jums ir Dievo, kuris nukreiptas jums padėti man iš šios keblios ir rasti save. Žinau, kad esate vyras Aš einu į priklausys ir pasitikėjimas savo gyvenimą, tad nereikalingu ir ieško kito žmogaus.
 
Prašom man nebuvo pasakyta visiems, išskyrus jus apie egzistavimą šio pinigų
Aš kaip ir tu, kad reikia nepamiršti jo paslaptį kitiems žmonėms, nes, nes ji yra (PINIGAI) visos akys bus ant jos. Prisiminti Tikiuosi, Jums, todėl aš siūlau jums visa ši informacija yra. Mano meilė yra skirta jums, ir jūs vieni, Aš kaip ir tu, norìdami paskambinti ¹ iuo Reverend šiandien ir pasakykite, kad norite kalbėti su manimi ir jis bus atsiųsti man iš karto jums skambinti. Galite paskambinti Reverend per savo telefono numerį, taigi (00221763916410 ) Jo vardas yra Apc Juozapas Kolo ir paprašykite jo geriausias laikas paskambinti man šiandien.
 
Aš pranešė bankui apie savo planus reikalauti šių pinigų, ir vienintelis dalykas, jie man pasakė, tai ieškoti užsienio partnerio, kuris stovi ant mano vardu, nes mano pabėgėlio statusą bei įstatymų šioje šalyje. Jums bus suteikta 15% visų lėšų, kad padedate man, o likusieji pinigai bus valdoma tu ir aš jokiu verslu savo pasirinkimą.
Šiuo atžvilgiu aš, pavyzdžiui, kreiptis į banką iš karto su šia informacija, pasakykite jiems, kad tu esi mano užsienio partnerių, ir kad jūs norite žinoti galimybes padėti man su pavedimu (£ 9,7 mln Britanijos svarų) dokumentas, kurį atidavė saugoti savo vėlai tėvas iš kurios aš esu Giminaitis į savo sąskaitą savo šalyje.
Kontaktinė informacija iš banko yra taip,
 
Barclays Bank of london plc.
El.pašto adresas (
foreignoperationdept@mail2uk.com)
(
barclaysremitdept@mail2uk.com)
Vardas perkelti pareigūną, Charles. S. Doyle
(
charles.doyles@gmail.com).
Telefonas 00447024019961 arba 00447024028176
Fakso numeris 00448712564182.
Adresas Nr.1 bažnyčia kalva vieta Londone.
Ir mano tėvas vėlai sąskaitos numeris: 745008901546/QB/91/A
 
Kontaktai jiems dabar apie tai, kaip pervesti 9,7 milijono svarų sterlingų D. Britanijos svarai dokumentas, kurį atidavė saugoti savo
vėlai tėvas, apie kurį aš esu artimuosius. Aš išdėstytam planui iš 15% už jūsų pagalbą ir 5% už bet kokias išlaidas, kurios galėtų ateiti į šį perdavimą. Mielieji Džiaugiuosi, kad Dievas davė jums matyti mane iš šios situacijos, ir pažadėjo būti natūra, ir bus vienodai
Jums reikia kiekviename rajone mano gyvenimo plius investuojant šiuos pinigus, nes vis dar esu per daug
jaunas valdyti šią pinigų sumą.
Kaip jau sakiau jums anksčiau, ši stovykla yra tiesiog tarsi kalėjime, ir mano malda yra išsikraustyti iš čia kuo greičiau. Prašome įsitikinti, kad kreiptumėtės į banką, kad po perkėlimo galima siųsti tam tikrą sumą iš to, kad man pasiruošti savo dokumentus keliaujant susitikti su jumis jūsų šalyje.
Laukiama greitai gauti!.
Jūsų amžius meilėje.
Sofija
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018