Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

polish


Od: semira san <semira_4u@yahoo.com>
Temat: THANKS FROM SEMIRA
Data: 28 Lipiec 2008 (PoniedziaƂek), 19:13


Przyjaciel najdrożsi! 40
Am miło czytać wiadomości tego wieczoru;. Am Semira Jonasza, 25yrs old girl, z Wysp Zielonego Przylądka w Afryka, bardzo dobrze, że jest dziewczyna szuka miłości i opiekuńcze w nature.Tall i sprawiedliwe w Dziękujemy wszystkim zaufanych i Bóg są Fearing.Things jak zrobić w moim wolnym czasie czytania są balet i taniec, będzie centrum wypoczynku na połów mojej radości, wydatki z miłością mojego czasu.

O mojej rodzinie, mój ojcze Dr.Wilson Desmond Neurologiczny Jonasz był konsultantem rządu w naszym szpitalu, jest on zamożny człowiek i miłości father.But jeden dzień był wierny pochodzących ze szpitala do domu po pracy a on pobiegł do hamulca nie ciężarówki na skrzyżowaniu, które zgłosiły jego Mercedes Benz klasy E po naprawach, a także mój ojciec, po uznaniu, umarł i natychmiast w tym momencie, miałem zamiar wieczorem kościół z moją mum, otrzymała wezwanie niepokoju mówi jej wiadomości i ona uwolniony i opracował wysokie ciśnienie krwi, ludzi wokół mnie, aby pomóc wziął Ją do szpitala, po trzy miesiące, ona przekazać away.Since następnie,

I były przejeżdżające trudności ze strony mojego stryja, jego traktują mnie jak niewolnika i twierdził wszystkich moich rodziców należących bez opieki mojej edukacji, ale moją największą radością jest to, że teraz mój ojciec, adwokat zadzwoń do mnie i poinformowanie mnie o mój ojciec złożone w funduszu finansowego przedsiębiorstwa z moim imieniem jako najbliższych krewnych wyżej wymienionych funduszy przed śmiercią i jako jedyne dziecko w rodzinie.

On złożone jestem 5.7million USD finansowych w firmie z mojego imienia, jak i najbliższych krewnych i udał się o finansowanie przedsiębiorstwa, aby roszczenia, ale dyrektor powiedział mi patrzeć na powiernika którzy pomogą mnie i roszczenia na temat mojego przetargu wieku do strony transakcji, ponieważ pieniądze zostały zdeponowane na rachunku zagranicznego.

Obok, nie chcę, aby moje grzesznika stryja wiedzieć coś na temat tej sprawy, że jest powód, dla Ciebie i skontaktowała się assit mnie w przekazywaniu funduszu do swojego kraju podczas pomoże mi z przeprowadzką i być z wami i dalszej mojej edukacji a także do mnie do zainwestowania w działalność funduszu, który będzie zysk dla nas.

I jest gotów do rozliczenia z wami, jeśli będzie miłości i opiekujący się me.Staying z mojego stryja tu Senegal jest więcej niż w więzieniu yard.even do samochodu miły mój tato kupił dla mnie jest teraz przy użyciu przez jego syna, który po raz pierwszy jestem w wersji starszej niż wiek.
Chcę Ci zachować tę sprawę między nami, aby uniknąć zazdrosny od ludzi, z mojego stryja usłyszy it.I potrzebę pilnej odpowiedzi, wskazując wiliness i zdolność do obsługi tego transaction.Hope usłyszeć od ciebie tylko z widzenia i ciepły kissssssssss.

Best Regard
Semirasemira

semirababy

Mrs

Od: semira san <semira_4u@yahoo.com>
Temat: JAK MOŻESZ POMÓC Me Out
Data: 29 Lipiec 2008 (Wtorek), 15:24

Miłość najdrożsi! 40
Am więcej niż przyjemnością czytać wiadomości tego popołudnia, moja modlitwa do Boga o przyznaniu mi pursuance.I dziękuję za przyjęcie do mnie w tej mojej najciemniejszy moment mojego życia. Proszę Mam nadzieję, nie będzie zdradą zaufania przyznany w was. I know you wont pewnie nie zdradzi zaufanie,

Obecnie, ja jestem tutaj, zamieszkały w Senegal z mojego stryja, ale się z nim jest więcej niż niewolnika w domu. Po drugie chcę przenieść się z Tobą, aby rozpocząć nowe życie, a także dobry biznes venture, która będzie zysk dla nas. . Jak dobrze skończyć studiów. Teraz z powodu nieoczekiwanej śmierci umiłowanego mego ojca, nie mogłem dokończyć mój studies.I mieć wysłany e-mail do finansowania przedsiębiorstwa za zwolnienie z funduszu dla nas, ale bank mnie poprosić o przedstawienie zagranicznych powiernikiem, ponieważ fundusz jest w składowane w Dolar account.That dlatego zdecydowałem, aby ten kontakt z Tobą, aby stanąć w moim imieniu do bezpieczeństwa Finanse i poprosić ich możliwości rozliczania tego funduszu do swojego stanowiska w danym kraju.
Mam Depozyt ten dokument w moim posiadaniu, dotyczące tej transakcji, wszystko jest jasne. Słuchaj dobrze, że wszystko wam dotyczące mojej obecnej sytuacji jest prawdziwym życiu jestem przechodząc przez prawo. Mam na udowodni istnienie tego funduszu, wszystkie potrzebuję cię nie dla mnie jest skontaktować się z firmą w moim imieniu, jak mój przedstawiciel zagranicznego, i dowiedzieć się o możliwość przeniesienia tego funduszu do swojego stanowiska w danym kraju.

I będzie tak, jak chcesz, aby najpierw skontaktować się z firmą, gdy z tego funduszu zostały złożone, niech nas usłyszeć od nich, zanim jakiekolwiek inne rzeczy zostaną zrobione, to ze względu na zaufanie i miłość mam w was, że mnie do ujawnienia tej sprawy z Tobą, wierząc, że ja jestem bezpieczny w twoje ręce, mój stryj nie są od moich planów z powodu swej bezbożnej działania w kierunku me.Age Notting ma zrobić w tej relacji, jak długo jest miłość zarówno dla nas ok

Proszę, jestem z prośbą o moje bezpieczeństwo i zabezpieczenie go bardzo prywatnych OK, wiem, że Bóg nas through.Once funduszu trafić swojego kraju, będzie teraz wysłać mi pieniądze na przetwarzanie moich podróży ling document.You może dotrzeć do mnie w sprawie telefonu za pośrednictwem biura linii ojca Rev +221-777-049-970, On jest proboszczem kościoła były wiodącym ja czcze i informuje go o opuszczenie mojego planu w tym Senegal i dał jego słowa zachęty i dom modlitwy Mój wujek jest nie zbyt daleko od swego Kościoła, jeśli zadzwonisz do mnie, wyśle On ją do lady sectary i wzywają do mnie, tak abyśmy mogli rozmawiać przez telefon.

Poślę finansowania przedsiębiorstwa dane kontaktowe do Ciebie, aby stamtąd będziemy kontaktować się z nimi w sprawie funduszy i dowiedzieć się o możliwość przeniesienia się na swoje stanowisko OK, I really appreciate your obawy, czekając na pilną odpowiedź, abyśmy może postępować.
Mój przyjaciel, po pierwsze i jak będzie można wysłać do mnie następujące wymagania w celu umożliwienia przekazania do mnie masz pełnego kontaktu z Bankiem, jeżeli fundusz ten jest złożony, a informacje o wsparcie tego funduszu, tak aby niezwłocznie skontaktować mogą być tworzone przez Ciebie w banku.

Są to informacje, ja potrzebować od Ciebie.
(1) Twoje pierwsze pełne i nazwisko
(2) Twój adres Home & Office
(3) Twoje numery telefonu i faksu
(4) Nazwa zawodu i stanowiska jest posiadanie w urzędzie.
(5) zdjęcia w pełnym rozmiarze wykres z siebie, aby umożliwić mi znać którym mam do czynienia i mieć pełne zaufanie w was i

ostatecznie swojego kraju pochodzenia lub w którym żyją
Zauważ, że na potwierdzanie tego następujące elementy i przesyła Ci szczegóły dotyczące tej Money Bank informacji telefonu i faksu i adres oficera odpowiedzialnego za i poparcie
Mam informacje, tak aby można było użyć go i zacząć wcielać w kontakcie z bankiem
Proszę jeśli wiesz, że możesz sobie poradzić z tym, ponieważ ja nie chcę na urlop do mnie w połowie drogi. I will come back później, aby sprawdzić swoje odpowiedzi i nie mam zbyt ujawnić to każdy organ, jeśli to możliwe, pozwala dokonać ślub dla siebie.
Przede wszystkim są skłonni przenoszą jak najszybciej, możesz uczynić go possible.I nadzieję usłyszeć od ciebie szybko, bye z ciepłą kissss.
Twój's Semira

 

 
 

 

 

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018