Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

czech


> Od: "Sandra Jobe" <sandrajobe82@yahoo.com>
> Datum: 28.11.2009 14:22
> Předmět: Budu chtt vědět vce o vs
>
Dobr den, můj nejdraž,
Jak se dnes mte?, Jmenuji se Sandra Jobe.
Jsem 23 let dvka 5'8 "vysok z Gambie v zpadn Africe.
Jsem v současn době pobvaj v uprchlickm tboře v Dakaru v Senegalu tady s mm mladm bratrem Kumba v důsledku politick krize, kter se stala v na zemi, kter vedou k (10) deseti let odnět svobody mho milovanho otce Baba Jobe
Můj otec Baba Jobe, je předsedou předn strany (RPSN) prezidenta Dr. Alh.A JJ Jammeh republiky v Gambii, zpadn Afrika.
J a můj mlad bratr je jedin přežvajc due mho vězněn otce. Podařilo se mi udělat tak, aby sousedn zemi, Senegalu, kde se nyn živ jako uprchlci za čelem zajitěn naeho života, protože nemme jinou alternativu.
Prosm, budu chtt vědět vce o vs, vae likes a odpory, a to, co dělte v současn době pro životn teď. J vm řekne vc o sobě ve svm přtm mailu.
Zde je připojen mě a m bratry obrzek.
Čekm na Vai odpověď co nejdřve.
Your love Sandra


MY PICCCCCCCCCC2
 
Mrs > Od: "Sandra Jobe" <sandrajobe82@yahoo.com>
> Datum: 30.11.2009 13:43
> Předmět: milčku j potřebovat vai pomoc, se ke mně a můj mlad bratr Kumba
>
Dobr den, moje lska,
Jak se mte?
Myslm, že jste v pohodě, jsem vce než ťastn, ve sv odpovědi znovu, jako j, je trochu hork sem Dakaru v Senegalu. Jeho prostě jako jeden pobyt ve vězen, doufm, že bohov milosti vyjdeme brzy zde. Nemm ždn přbuzn se kterm můžu jt, jedin člověk, i nyn je Rev.Vincent, kter je pastorem (Kristus pro vechny kostely) tady v tboře. Byl velmi přjemn pro ns, protože jsme sem přili, ale nejsme s nm žij spe odjždme do hostelu, protože tbor m dva hotely jedna pro muže a druh pro ženy.

Farři tel. čslo (+221 77 200 80 14). Budete-li volat, řeknu mu, že chcete mluvit se mnou, že vyle pro mě v hostelu. Jako uprchlk tady nemme ždn prvo ani oprvněn na jakoukoli věc, a to jak finančně, nebo co, protože je v rozporu se zkony tto země.

Mluvm anglicky jazyk, a držitelem certifiktu v obecn kole v oetřovatelstv na Bakou institucionln plnovn Gambiai. Jsem jedin dcera předsedy Baba Jobe z přednch stran (RPSN) prezidenta Dr. Alh.AJJ Jammeh republiky Gambie, zpadn Afriky, s n aděj jste četli / slyeli od CNN, jak prezident Jammeh zařdil speciln pověřen vedenm MA spravedlnosti Pavel a věty mho Otce, kter byl jeho nejlep přtel (Baba Jobe JOOF) 10 let odnět svobody, protože poslednch pět let ve vězen Mile 2 Banjul, Gambie kapitlu. Tato komise a prezident se vyrovnala obviněn proti mmu otci za zpronevěru Gambie vlda fondu (třicet milionů Dalasis ekvivalent k $ 15M (patnct million ns dolarů).. To nen pravda, protože jejich ždn důkaz, že proti. Prezidentem Libye plukovnk Mauma Gadaffi, velmi zk a dobr přtel můj tta s dalmi vrcholovmi podnikatelskmi muži v Africe, jako je Grema Mohamed a Benco Zpadn Afrika (PLC) přiel do Gambie s hotovost& iacute; zaplatit vlda tvrd, od mho Otce, veker sv sil o uvolněn mho otce bylo marn, protože oni byli varovni prezidentem na země, Gambie, aby pryč od přpadu, dokud on co-koordinovat s OSN OSN a chytil vechny cel bohats mho otce obou naich domy, auta, atd.


Prosm, poslouchejte toho m za čtyři měsce před zadn, kter jsem navtvil můj tta ve vězen a pak mi řekl o zl sen musel o svůj život tady v žalři. On tak přezkoumat tajn mi o nae posledn naděje ($ 6,7 m) est million seven sto tisc dolarů, což byl uložen v bance v Evropě, kter se použv jmno svho mladho bratra Kumba jako nejbliž přbuzn z bezpečnostnch důvodů. Přikzal mi, abych se nae země Gambie se svm mladm bratrem spolu s jeho potřebn doklady, protože moje matka pan IDA Jobe zemřel pot, co trp vysokm krevnm tlakem dne 6. nora 2006 a zanechal jen j a můj mlad bratr Kumba. Rozhodl jsem se běžet pro uprchlky tbor v Dakaru v Senegalu, kde jsem v současn době žd o azyl v rmci Spojench nrodů pro uprchlky komise se svm mladm bratrem Kumba.

Rd bych se s vmi spojit osobně pro dlouhodob vztah, kter n e;s může vst k lep msto v budoucnosti, pokud můžeme schzej ve stejn vzdlenosti s důvěrou pravdy a upřmnosti. Můj otec mě instruoval, jak zskat penze, kter mu uložen v Standard Chartered Bank (SCB) Londn ven z banky, že bych měl hledat zahraničnho partnera v zahranič, kter budou pomhat j a můj mlad bratr zskat penze převedeny k jeho čtu na n čet, bude mt dotyčn osoba nm umožn investovat penze do dobrho podnikn v jeho zemi nebo mimo svou zemi. Konečně osoba bude starat o mě a můj mlad bratr Kumba.

My Love, j vs jako můj otec a každ věc, jako u jsem v životě. Upřmně se poždat o pomoc, aby si ty penze z banky. Vae vhody pro pomoc ns bude 20% z celkov čstky, zatmco 10% se bude použvat pro rozruovat vech nkladů vzniklch při převodu těchto peněz na svůj bankovn čet nominovna ve sv zemi v n prospěch, pak se nm pomůže investovat, zbvajcch 70% ve va zemi. Jsem kontaktoval banku o penze a řekli, abych se podval na dobr a zodpovědn člověk, kter bude bojovat za ns jako přtel a sprvce převst penze, protože byli poučeni o můj otec pro uvolněn celho peněz .

Pořd jsem to tajemstv pro lidi v tboře tu jedin člověk, kter v, že je ctihodn, protože on je jako můj otec. Takže s ohledem na sv vichni, budu rd, kdybyste si to pro sebe a neřkej to nikomu za Bojm se ztrc svůj život, že z mho mladho bratra a penze lid, pokud dostane o tom vědět.
Pamatujte, dvm vm vechny tyto informace kvůli důvěře sesazen i na vs, zatm budu rd, abys mi zavolala, jako jsem řekl, mus přidělit řct.
Hezk den a přemlet o mně, prosm, j jsem čekal, od vs nejbliž

S pozdravem
Sandra Jobe.
Kissss
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018