Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

hebrew

מאת: Single Lisa [mailto:singlelisa@rocketmail.com]
נשלח: ד 25/02/2009 13:23
נושא: חבר טוב שלי,

חבר טוב שלי,
תודה על ההודעה. איך אתה עושה? אני מקווה שאתה עושה נהדר. טוב להיות כנה, אני לסתום מילים כי אני לא יודע איך לבטא את הרגשות שלי ואת המצב כאן, אני באמת הולך לעבור כמה קשיים כאן דאקאר. כדי להתחיל, שמי ליסה Oneil מ חוף שנהב, 5.3ft גבוה, סביר ב גון, (מעולם לא נישאו לפני), אני בן 23 שנים של תושבי מחנה הפליטים כאן דאקאר - סנגל כתוצאה של מלחמת אזרחים זה היה נלחם במדינה שלי. אני מחפש של אדם ישר שיכול להיות חבר שלי. מישהו אוהב אותי מישהו שאני יכול לחלוק את חיי עם. מישהו שאני יכול לחלוק עם הרגשות שלי. לי, גיל, דת או מרחק לא משנה, אני רק צריך אהבה אמיתית עם חברות אמיתית.
מי ההורים שלי, אבא שלי המנוח ד"ר הרולד Oneil היה מנכ"ל של איגודים Mavococoa ו (בע 'מ), והוא היה יועץ מיוחד של ראש לשעבר של המדינה (מאוחר ד"ר רוברט Guei) לפני מורדים תקפו את הבית מוקדם בבוקר אחד ו נהרג אמא שלי ואבא שלי בדם קר. אני הייתי רק שרד כי הייתי מחוץ לבית, במהלך האירוע, וכן הצלחתי לעשות את הדרך למדינה סנגל הסמוך, שם אני עוזב עכשיו בתור פליט בתוך מחנה הפליטים. הייתי רוצה לדעת יותר עלייך. את אוהבת ו dislikes, תחביבים שלך ומה אתה עושה כיום. אני אגיד לך יותר על עצמי שלי ליד הדואר.
קובץ מצורף למטה תמונה שלי לפני מלחמת אזרחים. הייתי גם רוצה לראות את התמונות שלך אם יש לך. בחודש הבא, לשלוח, אני ישלח לך מספר טלפון להתקשר אלי. אני באמת ידידות, כך נהיה כנים איתי מאפשרת לתכנן כיצד להיות אחד עם השני, מאפשר לתכנן כיצד להכיר. אולי אני יבקר אותך מייד לאחר הידיעה שאתה יותר טוב!

חבר שלך באמת
ליסה Oneil


My good friend,
Thanks for your message. How are you doing ? i hope you are doing great . Well to be sincere, i am shut of words because i do not know how to express my feelings and situation here, i am really going through some difficulties here in Dakar . To start with, My name is Lisa Oneil from Ivory Coast, 5.3ft tall, fair in complexion, (never married before) , I am 23 years of age residing in the refugee camp here in Dakar - Senegal as a result of the civil war that was fought in my country. I am searching for an honest person who can be my friend. Someone to love me and someone i can share my life with . someone i can share my feelings with . To me, Age , religion or distance does not matter , i only need a true love with real friendship.
About my parents, My late father Dr Harold Oneil was the managing director of Mavococoa and Associates (Ltd), and he was the Special adviser to the former Head of State ( late Dr Robert Guei ) before the rebels attacked our house early one morning and killed my mother and my father in cold blood. I was the only survived because i was away from home during the incident, and I managed to make my way to a nearby country Senegal, where I am leaving now as a refugee in a refugee camp. I would like to know more about you. Your likes and dislikes, your hobbies and what you are doing presently. I will tell you more about myself in my next mail .
Attached below file is my photo before the civil war. I would also like to see your photos if you have any. In the Next mail, i will send you a telephone number to call me. I am for real friendship, so be honest with me and lets plan on how to be with each other, lets plan on how to meet . Maybe i will visit you soon after knowing you better!

Your truly friend
Lisa Oneil


my foto
 
Mrs
מאת: Single Lisa [mailto:singlelisa@rocketmail.com]
נשלח: ג 03/03/2009 13:29
נושא: שלום,

שלום,
אני שמח לכתוב לך, מה שלומך? אני מקווה שאתה בסדר, אני תודה לאל. ההודעה כוללת סיוע לי. מאי להגן עליך אלוהים בשבילי כי הוא זה שהביא אותך בחיים שלי. אני מחבב אותו ממני לבצע עבורך, האהבה שלי, אני אוהב את הדרך בה אתה נשמע לי, ואני מבטיח להיות איתך ואני אוהב אותך לעזור לי לצאת למחנה הזה, כך אני בא ארץ ויש להם חיים ללא תשלום.
במחנה זה, אנחנו רבים כמו פליטים החיים ואת החופש שלנו הוא מוגבל, כי אין לנו לנסוע נייר. זה בדיוק כמו אחד נשאר בכלא ואני מקווה לפי Gods החסד אני יוצא כאן בקרוב מאוד. נכון לעכשיו, אין לי קרוב משפחה עם מי אני יכול ללכת, כל קרובי משפחה שלי ברח במרכז המלחמה. האדם היחיד שיש לי עכשיו הוא כומר ג 'יימס קולינס מי הוא כומר השר האחראי על הכנסייה כאן במחנה (פסל ישו Evangel מיסיון). הוא היה מאוד נחמד אלי מאז שהגעתי לכאן אבל אני לא חי איתו אני מעדיף את החיים של נשים אכסניה כי המחנה יש שני hostels אחד את השני עבור גברים לנשים. את ופסטור של מספר הטלפון (+221-76-5165-690 או 00221765165690). מותק, אתה מוזמן להתקשר אלי דרך המספר שלו, כי יש לי אמר לו עלייך. אם קוראים לך, תגיד לו שאתה רוצה לדבר איתי (ליסה Oneil), הוא בוודאי שלח לי מן אכסניה לבוא לקרוא את התשובה. בתור הפליטים אין לי כל זכות או הרשאה לכל דבר אם זה כסף או מה שזה לא יהיה, כי זה נגד החוק של המדינה. בינתיים, אני בתקשורת איתך דרך המחשב של כומר בגלל זה הוא רק אמצעי אנחנו יכולים לתקשר אחד עם השני. שוב, אני לא עובד ולא לעשות כלום במשך החיים כתוצאה מכך כי הוא מאוד קשה לאכול כמו שאנחנו מזון אלו ניתנו ביום. נא להקשיב זה, יש לי איחור של אבא שלי כתב החשבון ואת תעודת הפטירה כאן איתי ואני ישלח לך האחרונה, כי כאשר הוא היה חי, הוא חלק הפקדת סכום כסף מוביל בנק (Standard Chartered Bank) בלונדון אשר הוא השתמש בשם שלי בתור שאר בשר, הסכום המדובר הוא $ 5.3 מיליון דולר (חמישה מיליון שלוש מאות אלף דולר ארה"ב).
בינתיים, אני אוהב אותך לעזור לי לעבד ולהעביר את הכסף לחשבון שלך כמו שלי 'שותף זר' שהיה מצב של הבנק כדי לקבל את הכסף שהועברו. ממנו, אתה יכול לשלוח לי כסף כדי להתכונן וכן להכין את מסמכי נסיעה מגיעים לשם כדי להכיר אותך. המשכתי זה סוד לאנשים במחנה כאן, האדם היחיד אשר יודע על כך הוא אב ג 'יימס קולינס, כי הוא כמו אבא לי.
לכן, לאור הנ"ל, אני אוהב אותך כדי לשמור את זה לעצמך ולא לספר לאף אחד על זה אני מפחד loosing החיים שלי ואת הכסף יגיע אם אנשים ידעו על זה. זכור, אני נותן לך את כל אלה נוספים בשל האמון ואת האמונה כי אף אחד לא חושב לפגוע בי לאחר ששמעו את כל זה יש לי דרך הלכו. האהוב עלי הוא אנגלית אבל השפה שלנו היא השפה הצרפתית, אבל אני מדבר אנגלית, כי הן מאוד בשטף אבא ואמא שלי למדה באירופה
האהבה שלי, בבקשה, אני אוהב אותך לקרוא לי לפי השעה 13 GMT בלונדון הזמן המקומי, כמו שאמרתי יש לי הרבה מה להגיד לך. שיהיה לך יום טוב ולהתפלל בשבילי.

אני ממתין לשמוע ממך בקרוב. תתקשר אליי אם תרצה

לאהבת אמת,
lisa Oneil
my foto
Mrs
מאת: Single Lisa [mailto:singlelisa@rocketmail.com]
נשלח: ג 10/03/2009 16:06
נושא: RE: חבר טוב שלי,

האהבה שלי, להעתיק את ההודעה שלהלן (המכתב) ולשלוח אותו אל הבנק באמצעות הדואר האלקטרוני בכתובת: דוא"ל ליצירת קשר: scbtransferrdept@mail2London.com
צור דוא"ל של הקצין להעביר הוא: rolandwoods@accountant.com
====================================
אדוני
אני שותף של זרים Miss. Godline נאנסי Oneil מי נמצא בתוך מחנה פליטים הממוקם Senagal. אני רוצה לדעת את הליך העברת הכסף שהופקד על ידי אותה מאוחר אבא (ד"ר הרולד Oneil) בו היא שאר בשר. אני מבקש להעביר את הסכום הכולל של הקרן $ 5.3 מיליון דולר לחשבון שלי כאן במדינה שלי.
להלן פרטי החשבון:
מספר חשבון: SCBUK745608902546/QB/91/A
שם מפקיד: ד"ר הרולד Oneil.
לאום: חוף שנהב
שאר בשר: מיס Godline נאנסי Oneil.
סכום ההפקדה: $ 5.3 מיליון דולר S u..
בבקשה תעזור לי לאמת את החשבון תוקף. תודיע לי את הנהלים והדרישות להעברת הכולל כדי לממן את חשבון הבנק שלי כאן במדינה שלי. אני מחכה את סוג שיתוף הפעולה לגבי העניין הזה
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018