Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mr

czech


From: Dr.Kevin Brown <brownbkevink@msn.com>
Subject: Z Dr.Kevin.
To:
Date: Tuesday, 28 April, 2009, 9:37 PM

Vážený příteli,
Jak se dnes máte a vaše rodina? Doufám, že se v pohodě, já jsem Dr.kevin hnědé. Od Haledon, North West London, tady v Anglii. I práce pro Nawest Bank Corporation v Londýně. Píši vám z mé kanceláře, která bude animmense přínosem pro nás oba. V mém oddělení, je asistent manažera (Greater London Krajský úřad, jsem zjistil, opuštěné částku ve výši $ 12,5 milionů dolarů USA (Dvanáct milionů pět set tisíc dolarů nás) na účet, který patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků Pozdní Pan Thompson Morrison americká občanovi, který bohužel přišel o život při zřícení letadla z Alaska Airlines Letadlo 261, který havaroval na 31. ledna 2000, včetně jeho manželky a jediná dcera.

Volba Vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvláště vzhledem k senilita o transakci a důvěrnost zde. Nyní náš bankovní bylo čekání na některý z příbuzných přijde-až k tvrzení, ale nikdo nemá dělat. Osobně jsem byl neúspěšný při rozmisťování příbuzným po dobu 2 let, mám usilovat o váš souhlas k vám jako další příbuzný / Bude Pfiíjemce na zemřelého tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na 12,5 milionu dolarů může být vyplacena na vás.

To bude vyplacena, nebo sdílená v těchto procent, 60% pro mě a 40% na vás. Mám zajištěné veškeré nezbytné právní dokumenty, které mohou být použity pro zálohování toto tvrzení jsme tvorby. Všechny pokud je potřeba vyplnit-in vaše jména na dokumenty a legalizovat to u soudu dokázat, jste zde jako oprávněný příjemce. Všechny Žádám nyní je vaše upřímná Co-operation, Confidentialityand Trust umožnit nás vidí tuto transakci prostřednictvím. Já vám zaručit, že to bude popraven za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení práva.

Prosíme, uveďte mi následující: pokud máme 7 dní na spuštění pomocí. To je velmi URGENT PROSÍM.

1. Plné: Název
2. Vaše: Telefonní číslo
3. Vaše kontaktní adresa.
4. Věk:
5. Jádrem práce / Povolání:

S prošla metodický vyhledávání, rozhodl jsem se Vás kontaktovat doufat, že vás najdou tento návrh zajímavý. Prosím o Vaše potvrzení této zprávy a naznačuje váš zájem, budu vám poskytne více informací.

Endeavor dejte mi vědět na vašem rozhodnutí, spíše než držet mě čeká.

Pozdravy,
Dr.kevin hnědá

 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018