Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mr

czech


From:
Patrick Chan [mailto:chan_patkw@yahoo.com.hk]
Sent: Saturday, April 18, 2009 8:58 AM

Subject: Know me betterChci se vás dozvědět více o sobě tak, že budete v klidu, z nichž jste se transakce. Moje celé jméno je pan Chan Kwok Wai Patrick, já 52 let, jsem ženatý a má dvě děti Liu Lee moje dcera a můj syn, a já vám posílali moje rodina obrázek nyní můžete vidět. Moje adresa je # 1, Fortune Zahrada, 20 Wingu Ting Road, Ngan Chi Wan, Kln, Hong Kong. Jsem zde za posledních 14 roků. Není to ideální, aby vaše dokumenty posílat prostřednictvím pravidelných mail, můžete skenovat, připojuje a odeslat e-mailem. Víte, je velmi riskantní pro mě.

Všimněte si, že advokát bude na cestě, pokud jde o zdokonalování papíru práci jednou slyším od vás. Mám opravdu investovány daleko v této transakci. Mám naději, že procento z celkové finanční prostředky, které jsem navrhl dát vám je podle vás v pořádku. Připomene vám budu přijít do vaší země pro svůj podíl z prostředků, jakmile prostředky úvěru váš účet v bance, které budeme používat pro tuto transakci.

Prosím snaží zachovat tuto transakci důvěrné, prosím není diskutovat s kýmkoliv, mám 24 let zkušeností a bankovnictví 14 let kariéry se svou bankou (Pověste Seng) a nemám v úmyslu zničit všechno. Opravdu nelze čekat, až se můj bankovní fondy dovolenou, protože jsem nemohla spát, ani jíst správně v uplynulých dnech. Připevněte na tento e-mail je moje práce a moje rodina ID fotky pro váš odkaz.

Věřím, že tato informace by bylo dost na vás ujistit o tom, kdo jste se zabývají.

Dám své kontaktní údaje, aby se advokát k zahájení procesu poté, co jste mi potvrdil, že budete kontaktovat naše odpovídající zahraniční banky otevřít účet moři.

Děkujeme vám

Patrick Chan
family2
my wife and I
Work_ID
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018