Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

lithuanian

From: Fatima Miran <miranfatima@yahoo.com.mx>
Date: 2009/5/12
Subject: This my photo


Brangus,
Man labai malonu gauti jūsų laišką, kaip gyvenime jų šiandien jūsų šalyje. Manau, jums malonus dieną. Norėčiau aš jų su jumis dalintis jausmus. Kasykla yra šiek tiek širdys čia į Senegalas. Vienatvė buvo mano draugas visą laiką. Uwierzyłem you gone per pašto ir išsiųsime Jums. Noriu mums sukurti gražus ir geri santykiai, kad bus mums kai kurie kur geriau. I need your love, priežiūra ir parama gyvenime. Nes dabar i am feeling lonely. Pastaba mano mėgstamiausia kalba yra anglų
 
Mano vardas Fatimskiej Miran Hydara, vienintelė dukra dr Deyda Hydara žurnalistas trijų berniukų. Aš Vienvietis ir neturi vaikų, aš vidutinio ūgio, mano paveikslėlius duos jums geriau. Aš esu iš Gambija Vakarų Afrika ir dabar aš gyvenančių pabėgėlių stovykloje čia Dakaras Senegalas mano brangus, nes tų, kurie žudo mano šeima gali būti nukentėjo dėl savo gyvenimo. Buvau mano 1. metais universitete studijuoja masinės komunikacijos nes mano svajonė yra žurnalistas kaip mano tėvas prieš ir pakrantės iš savo šalies ir nori toliau savo karjerą.
 
Mano pabaigoje tėvas Dr.Deyda Hydara yra Gambijos Žurnalistas žinoma čia Afrikoje ir kitose pasaulio dalyse. Jis buvo nužudytas ketvirtadienį 16 d. 2004 metų. Jo svetainė jums daugiau informacijos apie jį (www.deydahydara.com). Jis buvo vykdantysis direktorius taško Laikraštis iki savo mirties. Po jo mirties, mano motina perėmė jo pareigas. Po dvejų metų (28 grudnia 2006) mirties du brolio mano, kad grįžo iš Europos, nes jauniausias mirė motorinių avarijos tik po 3 mėnesių, mano tėvas mirė, buvo nužudyti.
 
Taigi ir buvo tik vienas, kad likę po mano motina mirė dėl aukšto kraujo spaudimo. Aš nuspręsti savo kelią į taikių šalies Senegalas ir yra netoli šalies, nes tie, kurie nubraukti mano šeima gali būti nukentėjo dėl savo gyvenimo ir nežino, kas už visa tai, kad sunkumų ištikti mus. Wyjeżdżam dabar laikomas pabėgėliu pagal Reverend tėvo priežiūros ir aš iš savo kompiuterio nusiųsti šiuos pranešimą Jūs.
 
Tuo norėčiau sužinoti apie jus daugiau. Jūsų mėgstami ir nemėgstami, savo pomėgius ir tai, ką jūs darote dabar mano hobis yra skaityti, žiūrėti, muzika, naujienos, filmai, vyksta į paplūdimį su draugais, apsilankyti vietoje ir daryti kas kitas dalykas, kuris suteikia džiaugsmą ir happiness.I pasakys daugiau apie mane mano kitą laišką jums. Pritvirtinimas čia mano vaizdą ir priminti jums, kad tai kaip ir tada, kai ir buvo su mano vėlai tėvo namus, Nors aš ne visi, kad Photogenic. Tikimės greitai gauti atsakymą, iki tol, Have a nice day yours forever,
Fatima
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dearest,
I am so glad to receive your mail, how is life over their today in your country. I believe you have a sweet day. I wish i am their with you to share the feelings. Mine is little bit worm over here in Senegal. Loneliness has been my friend all the time. I believed you gone through the mail i send to you. I want us to create a nice and good relationship that will lead us to some where better. I need your love, care and support in life. Because right now i am feeling lonely. Note my favorite language is English
 
My name is Fatima Miran Hydara, the only daughter of Dr Deyda Hydara A Journalist with three boys. I am Single and don't have children, i am average height, my pictures will explain to you better. I am from Gambia in west Africa and presently i am residing in the refugee camp here in Dakar Senegal for my dear life because of those that kill my family may be  hurting for my life. I was in my 1st year in university studying mass communication because my dream is to be  journalist like my father before i ran out from my country and willing to further my career.
 
My late father Dr.Deyda Hydara is a Gambian Journalist well know here in Africa and other parts of the world. He was  assassinated on Thursday 16 December 2004. His website will tells you more about him (www.deydahydara.com). He was the Managing Director of the point Newspaper before his death. After his death, my mother took over his position. After two years (28 December 2006) of his death two of my brother that came back from Europe because the youngest died in motor accident just after 3 months my father died was also assassinated.
 
So i was the only one that left after my mother died as a result of high blood pressure. I decide to make my way to a peaceful country Senegal and is a near by country because those that wipe away my family may be hurting for my life i do not know who is behind all this predicament that befall on us. I am leaving now as a refugee under a Reverend father's care and i am using his computer to send these message to you.
 
Meanwhile,I would like to know more about you. Your likes and dislikes,your hobbies and what you are doing presently my hobbies are reading ,watching ,music ,news,videos,going to beach with friends,visiting a place and doing every other thing that gives joy and happiness.I will tell more about me in my next mail to you.  Attached here is my picture for you and to remind you that this is how i be when i was with my late father's house, Although i am not all that photogenic. Hoping to hear from you soon, until then,have a nice day yours forever,
Fatima.my pic
 
Mrs Data: 2009 m. gegužės 28 d. 17:40
Tema: with love and trust i need your assistance


Mano brangus,
Man labai malonu gauti jūsų laiškų vėl šiandien. Būti nuoširdus jums, nes mes pradėjome keistis pašto jūs man davė viltį išgyventi. Ir aš žinau, Dievas atsakė į mano malda ir buvo girdi jį pasirinkti jums padėti man iš šios situacijos ir i visada bus girdi Dievo toliau Benedictionem jūsų ir suteikti jums šį veiksmą Jūs ketinate atlikti savo laisvę ir savo laimę.
 
Kuris i know mes turime džiaugtis su plenitudo džiaugsmą. Medus, žinau, kad gali pasitikėti jums mano gyvenimas ir mano ateitis.. Ir aš taip pat žinau, kad jūs ne išdavikas man arba pasukite atgal me.I am nematau jums kaip svetimas ar kito asmens į mane, kad aš turiu pasakyti, kas ką apie mane. Kuris i buvo paslėpti mano savarankiškai ieško kas nors ir gali pasitikėti mano gyvenime ir aš sužinojau, kad dabar, Jums bus vienas ir jums padės man iš šios situacijos.
 
Kaip ir sakiau jums apie savo šeimą, ir kas atsitiko su jais ir aš nežinau, kas už visa tai ir aš nenoriu grįžti į savo šalį iki comes.When i vyko per failas, aš sužinojau, vienos iš bylos, kad mano tėvas błogosławionej atminties deponuotus suma (JAV dolerių 3250, 000,00) (trys milijonai du šimtai penkiasdešimt tūkstančių JAV dolerių) į banko Europa su savo pavadinimu, kaip ir giminių.
 
Aš informuoti banką apie mirties mano tėvas ir mano planus būdų pinigų mano tėvo deponuojami jų banko. Jie sympathized su manimi ir patarimus man rasti atsakingas, sąžiningas ir patikimas užsienio partnerio, kuris bus mano vardu reikalauti šių pinigų, nes mano prieglobstis statusą, kad ir neturi jokių privilegijų ar teisę būdais mano palikimą, kiek ir dar tik pabėgti būsime.
 
Ir medaus i will like you stovėti kaip patikėtinis šiuo klausimu. Aš, kaip sąžiningai ir nuoširdžiai vyras. Aš, pavyzdžiui, perkelti ir ateis jums po šios operacijos. Tuo i will like you perduoti man visą savo kontaktinę informaciją, pavyzdžiui:
                1. Jūsų vardas, pavardė .............................................
                2. Savo pilną Adresas ............................
                3. Jūsų telefono numeris .....................................
Kaip tik ir gauti visą šią informaciją, aš siunčia jums reikalingus dokumentus ir kontaktai patvirtinti savo sutikimą padėti man šį perdavimą ir investicijų fondą. Kaip jums taip pat padės man investicijų, ir aš norėčiau baigti savo studijų, kaip ir buvo mano 1. metus universitete, kai ši nelaimė priklauso man.
 
Po sandorio jums organizuoti savo kelionę prisijungti jūs ten mums šią jausmų veidu į veidą.. Mes investuoti fondo kartu, arba jei neketinate pas man bus mano malonumas kompensuoti jums 15% visų lėšų savo paslaugas ir likutis savo investicinio kapitalo. Tai yra priežastis, kodėl aš su jumis susisiekti ir i need you in my life mano fulture.
 
Prašome visus pranešimus, turėtų būti per šio adreso tik konfidenciali tikslais. Kai tik gausime jūsų teigiamas atsakas jūsų interesų Aš ką veikti nedelsiant. Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, aš vertiname skubų pranešimą, gebėjimas ir noras dirbti santykių ir sandorių nuoširdžiai. Laukiama jūsų skubiais ir teigiamą atsakymą. Prašome išsaugoti šį tik sau prašau aš prašau jus neatskleisti jis iki i ateis, kai fondas buvo perduota. (My dear PLEASE CALL ME SU REV.NUMBER +221764829893)
Pagarbiai,
Fatima
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018