Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

polish

Date: 07 Jun 2009


How are you today wraz z Twoją firmą, a cała rodzina?. I guess
że wszystko jest ok z tym you.I wiedzieć mail nie przyjdzie do was jako niespodzianka, ponieważ wiemy, że nie miały poprzednie korespondencji, należy nosić ze me.I Jestem bardziej niż szczęśliwy czytać interesujące mail z witryny i mam nadzieję, że grzywny i są zdrowe, muszę zauważyć, że jesteś tego rodzaju człowiek szuka jestem od tego wszystkiego, natomiast wierzę, że jesteś godny zaufania i opiekuńczego osoby, that's what makes me do ujawnienia mojej tożsamości ci.
My name is Miss Gift oromo, 23 lat od regionie Darfur w Sudanie oraz
Jestem obecnie zamieszkujących w obozie dla uchodźców w Dakarze Senegal tutaj jako wynik
do zabijania mojej rodziny przez rebeliantów w ostatnim roku nie należy się zniechęcać do rozprawy this.I wierzę głęboko wewnątrz mnie, że już nigdy nie złamać moje serce i niech mnie w żaden sposób.
Jestem z rodziny późno Engr.David R Ukec oromo. Mój ojciec Engr.David późno R Ukec oromo był przewodniczący, Gruv-Melton Oil and Gas Company prywatną firmę wydobycia ropy naftowej w Darfurze. Brutalne zabicie mojej matki i ojca, siostry i jeden dzieciak dzieciak jeden brat miał miejsce wczesnym rankiem przez rebeliantów w wyniku wojny domowej, że to się dzieje do tej pory w Sudanie .. byłem w mój drugi rok w Matematyki Stosowanej Oddział Uniwersytetu Darfuru w Sudanie przed
śmierć mojego umiłował Parents.I kontaktować za możliwą pomoc.. Moja matka była krokiem bardzo wicked kobietę, a ona zamiar mnie zabić, ponieważ mój ojciec i moja matka jest prawdziwe biologiczne died.Then ona planuje zabrać wszystkie moje późno ojca nieruchomości oraz niektóre inne cenne rzeczy ode mnie, ponieważ niespodziewane śmierci mojego umiłowanego Rodzice. Tymczasem Chciałem znaleźć mój sposób na mój kraj, bo widzieli, co ona zamierza zrobić, aby me.I ten plan, aby przejść do Europy, ale ukryć mój paszport międzynarodowych i innych cennych dokumentów podróży .. Luckly że nie znaleziono, gdzie przechowywane moich przodków plików, który zawiera ważne dokumenty.

Udało mi się uciec z dokumentami, które obejmuje mojego ojca późno
zdeponowanych pieniędzy w sumie 6,5 dolarów M PLN (sześć milionów pięćset tysięcy dolar). której używać mojego nazwiska jako krewny .. Tymczasem, jestem nadal zamieszkując tutaj jako uchodźcy na mocy Radę Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, jestem osiodłali z problemem zapewnienia godnych zaufania zagranicznych osobowość pomóc mi przelać pieniądze z banku do czasu mojego przyjazdu do waszego kraju. I will like to see you soon twarzą w twarz.
Ponadto, na twoje życzenie możesz skontaktować się z bankiem w celu potwierdzenia i możesz komunikować się bezpośrednio z nimi w odniesieniu do tego funduszu późno mój ojciec, który został złożony w areszcie. Ja daje tej oferty, jak wspomniano w każdej zaufania na akceptację pomóc mi pobrać pieniądze z banku i przelać na swoje nominowany account.I będzie podobny do dalszych studiów, jak tylko mogę przyjechać do kraju, spróbuj pomóc mi, aby ten cel osiągnąć, jak mam chęć popularnych osobowości w najbliższej przyszłości. Będę zadowolony, jeśli może to zrobić dla me.You może dotrzeć do mnie poprzez ten numer (+221776856240) Jest Wielebny Ojcowie numer telefonu, nazwę przez Wielebny Ojciec John Dada i poczty e-mail (johndadhog87@yahoo.com) jeśli połączenie, proszę zwrócić się z prezentów Oromo.When kiedykolwiek zadzwonisz, spróbuj powiedzieć mu, że chcesz porozmawiać z Gift oromo, jestem kobiet przebywających w hostel.I już poinformować go, że ktoś zadzwoni do mnie za pośrednictwem swojego telefonu. On dla mnie wysłać z hostelu przyjść i porozmawiać z you.So proszę nie nie do mnie, bo trzeba usłyszeć swój głos za.
Więc na Twoim które pomogą mi się jak będę mieć swoje dane, takie jak:
1.Your Pełna nazwa
2.Your adres
3.Your zawodu.
4.your telefonu lub numer faksu.
Natychmiast po otrzymaniu tej dam wam kontakt z bankiem, w którym pieniądze zostały zdeponowane, aby z nimi skontaktować.
Bye i podjąć dobrą opiekę siebie i have a nice day.
Pozdrawiam sincerly,
Prezent


Z7lkAa553088-02
sx4x31886719-02
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018