Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

polish


Dnia 8 lipca 2011 10:54 sandara cyilima < sandaracyilima@hotmail.co.za > napisał(a):

moja droga,

    I nie zapomnij podziękować za odpowiedzi na mój mail ten dzień, postanowiłem skontaktować się ponownie dziś po przeczytaniu poczty (która przyciągnie wszelkie rozsądne kobiety) w kółko, i zainteresował się wiedząc, że więcej, a także ci zaufać z mojego życia, mam nadzieję, że nie zawiedzie mnie na end.My nazwę (jak już wiecie) jest Miss Sandara Cyilima z Rwandy w Afryce Wschodniej, ale obecnie jestem w Senegalu jako uchodźcy, bo nie mają wszelkie międzynarodowe paszport, i stracił kopalni podczas gdy jechałem na mój drogi życia po nagłej śmierci mojego umiłowanego rodziców i wszystkich członków mojej rodziny uciekał, i zostały w Kigali, ponieważ po wojnie z moją macochą, ale ona jest znęcaniem się mnie tak bardzo.
    Możesz wierzyć, ze mną, że nie jest łatwo zaufać komuś, kogo spotkał się w internecie w swoim życiu, ale mam ryzykować to zaufanie, że jesteś odpowiedzialny i dojrzały człowiek, który nie tylko mnie zawodzą, ale również odmówić mi pomóc po poznaniu mojej historii życia.
    Wierzę, że masz zamiar dać mi korzyść wątpliwości co mam wam ten dzień! ponieważ będzie mi uwierzyć, że to nie jest łatwe do układania tego rodzaju zaufanie do kogoś, nigdy nie wiesz, jego styl życia, ale w twoim wieku i swoim doświadczeniem w życiu jest to, co zmotywowało mnie do świeckich moje serce i twoje życie tego wiernego dzień.
    Jestem zmuszony się z Tobą skontaktować z powodu złego traktowania i otrzymywał od mojej matki krok tam w Rwandzie (od przedwczesnej śmierci mojego zmarłego rodziców). Ona zderzył się z jej ludzi i przyjaciół, aby zabrać wszystkie moje późno ojca skarbowych i właściwości z mnie od nieoczekiwanej śmierci mojego umiłowanego parents.Meanwhile chciałem uciec z Afryki, w każdym miejscu na świecie, ale wiedziała, co i było planowanie i ukryć moje cenne dokumenty podróży Ale na szczęście mi się, że nie odkryłem gdzie trzymałem ojców Plik, który zawiera pewne ważne dokumenty z jego firm, nieruchomości / dostępu.
    Dlatego postanowiłem uciec do Senegalu tu, gdzie jestem obecnie ubiegających się o azyl pod opieką Ojca Rev (jak mówiłem wcześniej).
    Chciałbym się z Tobą skontaktować osobiście dla długoterminowych relacji, które mogą doprowadzić nas do gdzieś lepiej, gdyby nam się dobrze na nim bez względu na różnice wieku, ponieważ nie dbam o tym tak.
    Znalazłem w jednym z plików mojego ojca błogosławionej pamięci złożony suma (US $ 3.700,000.00) (trzy miliony siedemset tysięcy dolarów) w domu finansów z moim nazwiskiem, jako najbliższych krewnych.
    Jednak będę aktualizacji, z kontaktem z domu finansów potwierdzenie przyjęcia mi pomóc w zakresie przesyłania i inwestycyjnej funduszu.
    Możesz również pomóc mi w inwestycji, i będzie jak do ukończenia studiów, jak byłam w 1-szym roku na uniwersytecie jako student prawa przed incident.After transakcji będzie zorganizować dla mojej podróży do przyłączenia się tam dla nas do uruchomienia inwestycji razem w każdej firmie, dobrze wiesz, że może przynieść dobre dochody.
    Będziemy inwestować fundusz ja i ty, lub jeśli nie masz zamiaru pobyt ze mną, będzie dla mnie przyjemność, aby zrekompensować Państwu 25% całkowitej ceny za swoje usługi i salda są moje kapitału inwestycyjnego.
    To jest powód dlaczego postanowiłem skontaktować się prywatnie.
    Prosimy wszystkie komunikaty powinny być poprzez ten adres e-mail lub jeśli będzie tak jak ze mną rozmawiać, słuchać mojego głosu to musisz zadzwonić do incharge ojciec Rev Organizacji Uchodźców (Ap micheal mona) numer w ten sposób (+221778937678), ale nie powiedz mu, dlaczego dzwonisz do mnie (na poufne celu proszę), po prostu powiedz mu, że chcesz porozmawiać z (Miss Sandara cyilima) z Rwandy.
    Jak tylko otrzymasz pozytywną odpowiedź pokazuje zainteresowanie będę umieścić rzeczy do działania natychmiast wysłać informacje o kontakcie z bankiem w Europie, aby być z nimi w kontakt. W świetle powyższego, będę docenić pilna komunikat wskazujący na zdolność i gotowość do obsługi tej relacji i transakcji szczerze / w tajemnicy i odpowiednio please.Concerning moje sympatie i antypatie, jestem prosty poglądach i easy going osoby, uległe, wierny, rzetelny , troska, piękny, zrozumiałe, wierny, szczery, godny zaufania, etc, i kocham grać w piłkę ręczną, pływanie, i cieszyć się piosenki gospel, oglądania filmów itp., i hate plotkowania, kłamstwa, brak szacunku, oszustwo, kradzież, pride.etc
    Oczekiwanie na pilne i pozytywną odpowiedź dzisiaj.
    Prosimy mieć to tylko dla siebie proszę proszę nie ujawniać go nikomu do przeniesienia odbywa i ja się tam w swoim kraju.
    Twój na zawsze,
   Sandara,


sandara 1
sandara 2
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018