Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mr

slovak* Fri, 26 Jun 2015 14:03:35 +0000 - "stella johnson" < stellajohnson900@hotmail.com > *

My Dear,

Compliment of the day to you and all around you, thanks for your kind response, it was so impressing to my expectation, I am very happy to read your mail. I am really seeking for a true love relationship and i pray if you will show me love with trust, we both will live forever as one, I am ready to be yours and believe in real love from the heart, I need that special man in my life with a loving heart to me. I believe that age is just a number but real love comes from the heart which i cares with your open minded heart to me.

About me, I am Stella Johnson, a citizen of the United States of America but now on peace keeping mission here in Libya since the death of the president Muammar Gaddafi as the result of my profession in serving the world united nation, Am a United State Army officer, I grow up as an Orphan at the Kentucky Baptist Children's Homes, I am 32 years old, single and never married before, I have attached to you my photos.

More about me, I like table tennis, horse riding, going to cinema, jogging and golf as favorite sport, listen to jazz and rock music, very romantic and honest, hates lies, I think i am sensitive and kind to people, my co-workers always says that i am good in protecting people, I live to be spontaneous and i am usually good in trying my best in any position i found myself, I am hard working to my job and always enjoy it, no matter it doesn't give me so much time, I have peace in my heart and always dream for God to give me the sweetest person in the whole universe, fun to be with, meaning, I am single but intend to get one by my side to settle down with, I leave alone comfortable at my barracks in United State.

Here in the military zone, we are not allow to make use of mobile phone, we only make use of radio message and email communication so please let us continue communicating through email for the mean time.
Well how is life generally with you over there ? As for me life goes on here good but only committed to my job, I will like to know more about you, and your likes, dislike and life experience, You should also send me at least a photo while getting back to me thanks and extend my greetings to your family and friends over there.

Yours,
Stella Johnson.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Môj Drahý,

Kompliment dňa pre vás a všetci okolo vás, ďakujem za vašu láskavú odpoveď, to bolo tak imponuje moje očakávania, som veľmi rád, že čítať svoju poštu. Som naozaj hľadá pre skutočné milostný vzťah, a ja sa modlím, keď sa ukáže, mi lásku s dôverou, sme sa obaja budú žiť navždy ako jeden, ja som pripravený byť vaše, a verí v skutočnú lásku zo srdca, ja potrebujem, že osobitné človek v môj život s milujúce srdce ku mne. Domnievam sa, že vek je len číslo, ale naozajstná láska vychádza zo srdca, ktoré som stará s vašou je otvorené srdcia ku mne.

O mne, ja som Stella Johnson, občanom Spojených štátov amerických, ale teraz na mieru udržanie misie tu v Líbyi po smrti prezidenta Muammar Kaddáfí ako výsledok mojej profesie v službách svetového Spojeným národom, Som United State armádny dôstojník, som vyrastať ako sirota v Kentucky Baptist detských domovov, som 32 rokov, slobodný a nikdy vydatá, som k vám moje fotografie.

Viac o mne, mám rád stolný tenis, jazda na koni, ísť do kina, behanie a golf ako obľúbený šport, počúvať jazz a rockovej hudby, veľmi romantické a čestný, neznáša lži, myslím, že som citlivý a láskavý k ľuďom, moji spolupracovníci -workers vždy hovorí, že som dobrý v ochrane ľudí, žijem byť spontánny a ja som zvyčajne dobré snaží môj najlepší v každej pozícii som sa ocitol, som tvrdo pracuje na svojej práci a vždy užite si to, bez ohľadu na to, je to nedáva ' t daj mi toľko času, mám mier v mojom srdci a vždy sen Boh, aby mi najsladšie osobu v celom vesmíre, legrace s, zmysel, som slobodný, ale chcú, aby si jeden po mojom boku sa usadiť s, nechám sám pohodlne na svojich kasární v Spojených štátoch.

Tu vo vojenskej zóne, sme nedovolí, aby sa používanie mobilného telefónu, len sme sa využiť rádiové správy a e-mailovej komunikácie, takže prosím, dajte nám aj naďalej komunikovať prostredníctvom e-mailu pre strednú dobu.
Tak, ako je život všeobecne s tebou tam? Pokiaľ ide o mňa život ide ďalej tu dobrá, ale len zaviazala k mojej práci, budem rád vedieť viac o vás a vaše záľuby, nechuť a životné skúsenosti, mali by ste tiež mi poslať aspoň fotografiu, zatiaľ čo dostať sa späť ku mne a vďaka predĺženiu mojej pozdravy svojej rodine a priateľom tam.

S pozdravom,
Stella Johnson.


Stella Johnson
Stella Johnson
 
Mr ** Sat, 27 Jun 2015 11:45:12 +0000 - "stella johnson" <stellajohnson900@hotmail.com> **

Môj Milovaný,

Pozdrav z vojenskej základne, Ako sa vám dnes darí? dúfam, že všetko je v poriadku s tebou tam, bez ohľadu na to, situácia dajme dík a obdiv k Všemohúcemu Bohu za to, že nám milosť vidieť dnešné svetlo a dáva nám možnosť vzájomne spoznať, ide o mňa, ja som v bezpečí a poriadku, ďakujem za kompliment si dal mne, a môj duch neustále mi hovorí, že ste typ človeka, aj bude stráviť zvyšok svojho života s, bol som veľmi rád, že čítať vašu správu a ja verím, že ste sa dostali moje srdce a moja láska, nie s stojaci o vašej polohe a minulých trpkých skúsenostiach, prosím, poďme si je za nami, a zamerať sa na budúcnosť. Hodlám dať všetku svoju lásku a dôveru, aj keď len budete otvorení a úprimní ku mne, bez toho, aby zlomil srdce.

O mojej práci: Podávať Spojené Nation, nie je ľahká úloha, ale ja som vďačný Bohu za to, že mi odvahu a múdrosť prežiť v ťažkých a nebezpečných časoch, som láskavý srdce žena a ja sa rozhodol vstúpiť do armády k ochrane život nevinné ženy a deti, kto nevie nič o vláde a sú ovplyvnené vojnou a zločinmi spôsobené niektorými politickými vodcami chamtivý, som slúžil v armáde 11 rokov a plánovanie Am odstúpiť do konca tohto roka po môj úlohu začať nový život, nie ako vojaka už, že je dôvod, prečo som sa pripojiť k stránke nájsť svoju spriaznenú dušu, koho môžem plánovať budúci život sa a spolu zostarnúť, a ďakujem Bohu, že som ťa našla.

Verím, že Boh má niekto špeciálne pre mňa, a ja som sa modlil k dobrému Pánovi, aby vedeli, že špeciálne osoba usadiť, musím povedať, že sa cítim oveľa pohodlnejšie s vami, a budem rád, aby otvoril dvere môjho srdca pre vy, aj keď som vás nepoznám osobne, ale obdivujem vás z málo informácií som bol schopný sa učiť o vás, mám záujem o skutočný milostný vzťah, a budem rád, aby vás osobne stretnúť a plánovať náš budúci život spoločne, ak je vôľa Božia.

Najlepší vzťah zvyčajne nečakane začína a vzdialenosť je len test vidieť, ako ďaleko láska môže cestovať, som veľmi vážne s vami a chcem sa s vami stretnúť osobne a zdieľať lásku môjho srdca s vami, môj milý, je tu niečo veľmi dôležité, rád by som vám povedať, chcem, aby ste vedeli, že sú napadnutí povstalci každodenné a prenájom bômb a pri jednom z našich záchrannú misiu sme narazili na bezpečnostné schránkou, ktoré obsahujú obrovské množstvo peňazí, ktoré patrí k zástancom cez hodený vláda Líbye, ktorú som uveriť, že peniaze na nákup zbraní a streliva, a to bolo dohodnuté všetkými dôstojníkmi v súčasnej dobe na záchrannej misii, že peniaze budú rozdelené medzi nami a ktoré sme urobili,

Z celkového fondu môj podiel predstavoval 2.700.000 dolárov (dva milióny, sedemsto tisíc amerických dolárov), žiadam vašu pomoc evakuovať svoj podiel z peňazí, čo je 2.700.000 dolárov odtiaľto k vám vo vašej krajine, v rovnako ako vy mi môže byť istý, že moje vlastné akcie budú v bezpečí vo vašej starostlivosti, kým som prísť vašu krajinu, pamätajte, že to nie je ukradnutý peniaze, a tam sú zapojené do obdržaní peňazí a udržať peniaze v úschove až do môjho príchodu do stretnúť s žiadne nebezpečenstvo ste vo vašej krajine,

Som sa rozhodol odhaliť vám to po svojich modlitbách a verím, že nebudete zradiť svoju dôveru ani zmariť môj sen, keď ste sa môže čudovať, prečo som tak skoro odhalil, aby som vás bez vás úplne vedel, no, poviem, že moja myseľ ma presvedčilo, že si verný človek, aby mi pomohol prijímať a investovať tohto fondu, tiež niečo, aby mi hovoril, že sa s vami v mojom živote hľadaní skutočnej lásky mohol skončiť, som urobil solídny dohody s bezpečnostnej spoločnosti, ktorý sľúbil, dodať fondu na niektorú z mojich vyberá ciele, budem kompenzáciu vám 20% z celkového fondu na konečnú uzatvorenie tohto projektu, zatiaľ čo zostatok zvyšok bude mojím kapitálové investície vo vašej krajine,

Vzhľadom k politike Spojených národ NATO tu v Líbyi, pretože po vojne tu, existuje plán presunúť niektoré jednotky z Líbye, takže budem medzi ľuďmi, ktoré budú pohybujúce sa v Afganistane, nemôžem ísť spolu s týmito peniazmi od roku oni ma poznajú ako vojenský personál, a v službe, budú tiež chcieť vedieť, ako som prišiel na to, kvôli tomu som urobil dohodu o diplomatickej Courier agenta tu v Líbyi presunúť tento fond, otázkou je, kto bude na starosti peniaze v mojej neprítomnosti? To je presne dôvod, prečo potrebujem vašu pomoc, chcem, aby vám zaručiť, že vám nebude stáť žiadne riziko v tom, ako som zmapoval stratégiu na to, aby tieto peniaze odsťahoval tu bezpečne cez diplomatické kuriérskou službou znamená, musíte mať všetko v tajnosti kým obdržíte fond ako zásielky,

Jeden vášnivý odvolanie urobím vám nie je diskutovať o túto záležitosť na tretiu osobu, ak máte dôvod na odmietnutie túto ponuku, prosím, zničiť tento e-mail, aby sa zabránilo úniku týchto informácií, a to bude nebezpečné, aby som na základe moja pozícia tu,

Poznámka; Neviem, ako dlho budeme zostať tu a môj osud, pretože som tu prežil dve bombový útok, ktorý ma výzva, vyzvedať pre spoľahlivé a hoden dôvery osobu, aby mi pomohol príjem fondu, pretože som sa sťahuje do váš domov investovať a začať nový život, nie ako vojak už, všetko závisí na našej vzájomnej dohode, akonáhle sa potvrdí mi, že máte dostávať peniaze, ja sa pripojí vás vo vašej krajine začať nový život s vami,

Presvedčivo, prajem vám mohol mi okamžite poslať odpoveď v súvislosti s týmto návrhom, vaše naliehavé odpoveď bude vysoko ocenil,

Pekný deň a vždy ma vo svojich denných modlitieb,

S úctou
Stella Johnson.
 
Mr ** Sun, 28 Jun 2015 07:42:02 +0000 - "stella johnson" <stellajohnson900@hotmail.com> **

Môj Zlatíčko,

Ako sa dnes máš? vrátane členov vašej rodiny. Dúfam, že všetko je v poriadku s tebou. Pokiaľ ide o mňa, ja som tu v bezpečí, ale práve zaneprázdnený s mojou prácou. Ďakujeme za váš pošty a obsah dobre rozumel a ako v skutočnosti som naozaj oceňujem váš nápad a budú radi pracovať s vami na tomto projekte a zdieľať lásku môjho srdca s vami a chcem vám poďakovať za láskavú sľub pomôž mi.

Verím v silu lásky a osudu, ja prijímam ťa celým srdcom a ja sľubujem, že byť verný a poslušný na vás, či ma naozaj miluješ, budem milovať vás na oplátku a milovať ťa navždy. Som pripravený sa k vám pripojiť vo vašej krajine a ja som pripravený stráviť zvyšok časť svojho života s tebou, môžeme dosiahnuť naše sny, ak veríme, ak budeme pracovať na tom, vzdialenosť je len test vidieť, ako ďaleko láska cestovanie a najlepší dôkaz lásky je trust.I ste sa do mojej mysle, aby vás veriť a ja to isté očakávam od vás.

Mám elektronický pas, a môžem cestovať kamkoľvek, bez žiadne problémy prisťahovalectva, môj plán je k vám pripojiť vo vašej krajine a začať nový život s vami, nie ako vojak ešte. Chcem mať normálny život, kde budem milujúca manželka a bude mať milujúceho manžela, s ktorým, budeme stavať harmóniu doma, s deťmi a dom vlastné, budeme mať nedeľné lavicu a večerou večerné všetko dohromady , budeme navštevovať svojich príbuzných a majú zodpovednosť voči sebe aj svojej rodine.

My Dear, Prial by som si, že jemné slová môjho srdca pocítia vami s plnou čo znamená, že oznamuje, ja naozaj potrebovať vašu pomoc, aby evakuovať tieto peniaze odtiaľto čo najskôr, chcem vám zaručiť, že nebudete stáť žiadne riziko v tom, ako som urobil solídny úpravu, aby tieto peniaze odtiaľto a diplomatickú kuriérskou prostriedkov.

Peniaze budú zaslané na vašu adresu ako nákladným / náklad a akonáhle mi potvrdil, že ste dostali peniaze, budem robiť opatrenia, aby sa k vám vo vašej krajine a začať nový život. Urobil som solídny dohody s bezpečnostným / kuriérskou spoločnosti, ktorý sľúbil dodať fondu na niektorý z mojich vyberá ciele, budem rád, aby odovzdal svoje kontaktné údaje, vrátane vášho telefónneho čísla na to, aby diplomata, aby vás ľahko dostať na jeho príchode na zeme, keď som vás aktualizovať neskôr, po tom, čo by som mohol mať dostane informácie od vás.

Prosím, mali by ste sa pokúsiť, a pošlite mi vaše informácie, ako je požadované aj nižšie, takže môžem kontaktovať Courier agentúru a aplikovať na dodávku s vašim informačným detaily, a tiež na to, aby mi, aby som vám poskytnú na morálky nasledovať, táto transakcia nebude byť prevod bankového účtu, dostanete peniaze diplomatickú systému pomocou globálnu značku RÝCHLOSERVIS doprava / bezpečnostnej spoločnosti, ktorí budú dodávať fond ako zásielku pre vás vo vašej krajine a pod je informácie, ktoré som požiadal.

Celé Meno: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ ___
Naskenovaný pas alebo občiansky preukaz v uznaní delivery_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Adresa prijať zásielku _ _ _ _ _ _ _ _ _
Occupation_ _ _ _ _ _ _ _ _
Phone_ _ _ _ _ _ _ _ _
Zip / poštové code_ _ _ _ _ _ _ _ ___
Najbližšie letisko do vášho home_ _ _ _ _ _ __

Raz som dostanú vyššie uvedené informácie, ktoré som sa usporiadať schôdzku s diplomat počas 72 hodín a ja som tiež k vám kópiu môjho pasu pre riadnu identifikáciu. To bude pre dnešok všetko, ako som čakajú vašu okamžitú reakciu.

Bozkávať a objímať,
Stella Johnson.

Stella Johnson
 
     
Miss Young

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018