Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

czech


> Od: "Mrs. Altarina Venusillano" <altvenus4@yahoo.com.ph>
> Datum: 10.11.2009 12:57
> Předmět: From Mrs. Altarina Venusillano,
>
Dobr den, můj drah přteli 40,

Děkujeme Vm za V e-mail, a tvoje upřmn porozuměn, kter m pomhat a dělat tuto firmu se mnou. Budu vm velmi vděčn a zvlť na otce vemohouc, kteř maj směřovat mi vybrat si jen budete v tomto velkm dobrodružstv na zchranu mi ze lv jmy žt lep život ve sv zemi, může bt velmi dobře nerozum tomu, proč se i použit Slovo "lev den" Jdu přes prav peklo zde na Filipnch, a j jsem si prola spoustu ponžen v rukou tento zl a krut rodinn můj manžel pozdě, ale pevně věřm, že pokud jste schopni pomoci Citovno mi toto polčko peněz z bezpečnostn firmy pro vai zemi, což znamen, můj život se vrtil zase do n ormlu.

Budete muset mi pomohl v uveden tto kolonky penze z bezpečnostn firmy, kde byly penze uloženy, aby je dalm důvodem, proč jsem vs kontaktovali, protože si nebude chtt nae přjmen, aby se zapojili do tto skvěl transakce pro někter bezpečnostn Důvody mho bezpečnost a bezpečnost mch finančnch prostředků. Jedin, co muste udělat, aby tuto transakci pravda spěn podnik, kter se na vzvu zabezpečen společnosti a dt jim vae sprvn bezpečn rezidenčn adresu, kde chcete, aby se v kolonce penze třeba dodat, pak budou využvat svch diplomatickch moc peněz na lodi Vai adresu s okamžitm činkem.

Před krabici penze dostat na vai adresu, j vm dm klče průchod kd pro otevřen krabice na vs polete mi nějak penze, aby zajistil, aby splňovaly m cestovn po přjezdu na krabici na vai adresu, kde je kolonka je vydal. Prosm, doufm, že tam bude co největ důvěrou v tto transakce? jak to bude přnosem pro ns oba, protože jsem ochoten Vm nabdnout 20% finančnch prostředků mimo někter z vaich mlo nklady, kter si můžete pojistit během přčinou tto transakce tak dlouho, jak vm může pomoci mi nejbliž, že se vm bude opravňuje 20% z celkov čstky jako svůj vlastn podl na penze pro svůj druh pomoci.

Jsem připraven dt vm největ bezpečnostn společnost na kontaktn čslo a doklady, kter jsem použval v tomto kolonky k uložen peněz, což je potvrzen o vkladu mi dali na den, kdy jsem se ulož v kolonce penze s kdem jako rodinn poklad, Budu tak ke krmen vm bliž informace a pokyny pro Vs projednat s firmou aniž by dolo k chybě.

Na vae potvrzen tohoto e-mailu, polu vm bliž informace a my mezinrodn pas a potvrzen o vkladu do e-mailu, takže můžete volat bezpečnostn společnost v Abidjan, Pobřež slonoviny, aby jim svou e-mailovou adresu, pokud Vyd krabička se okamžitě.

Najděte sv přikldaj obrzek pro mou fotku a chci, abyste mi poslat svou fotku taky, takže to vidm vs v přt odpovědi, přičemž se očekv od vs slyet, zatmco j se těm na setkn s Vmi již velmi brzy.
Zatm nashledanou a zůstat požehnn.
Vechno nejlep,
Pan Altarina Venusillano40,

venus
 
Mrs > Od: "Mrs. Altarina Venusillano" <altvenus4@yahoo.com.ph>
> Datum: 11.11.2009 12:38
> Předmět: What you have to do ..... Certificate of deposit,
>
Dobr den, můj drah přteli 40,

Dky moc za v email a vae upřmn obavy o m současn situace, aby mi pomohl dokončit tento transaction.I jsem velmi vděčn za vai dobrotu a poctivost se postar o podnikn s nejvym confindence Jak jsem řkal v mm předchozm e-mailu, pro vs ukzat společnosti, že jste opravdu můj obchodn partner, v přpadě, že firma zeptat, j poli vm potvrzen o vkladu na vs, takže můžete kontaktovat společnost pro přepravu kufru krabici peněz na vai adresu. Mm přiložit potvrzen o vkladu s nejdůležitějmi jistoty kdy a bezpečnostn společnost počet kontaktů pro vs zavolat jim a zařdit přepravu dnes.
Nzev firmy:
Nzev firmy:
Ostřž zrak ZABEZPEČEN

Abidjan, Pobřež slonoviny
Tel. 00225 22 45 29 28
Fax. 00225 22 42 97 09
Email::
eessconsultant@ymail.com

Vklad kd: EES/XXTQEAGLE06
Kontaktn osoba. CAPT.KEVIN YAPI YAPO KOUASSI
Prosm, pokud zavolte bezpečnostn společnost, řct jim, že jsi můj obchodn partner a dt jim ulož kd, kter je nejdůležitěj věc, dokzat jim, že jsi můj obchodn partner tak, že dodvka se může uskutečnit okamžitě. Měli byste tak řct, aby společnost loď kufru krabici přmo na Vai adresu prostřednictvm svch diplomatickch moci provst odeslnm jednoduch. Prosm tak věnovat nležitou vědom tento bod: nedělejte chybu řct jakkoliv subjekt ve společnosti, že pole obsahuje penze, protože i uložen v rmečku s kdem jako rodinn vaulables z bezpečnostnch důvodů, tak by se v přpadě, že Vs jen řct je, že pole obsahuje rodinn cennosti, a to j e ve.
Aby bylo snadn pro tebe, budu tak zaslat jin mail prvě teď na společnost, informovat je, že můj obchodn partner bude kontaktovat je pro tvrzen o na zavazadlov box. Budu čekat na vae dobr zprvy z bezpečnostn firmu ve Vaem přtm odpovědět tak, že jsem vm daj přstupov kd pro otevřen kufru box pro vs otevřt kufr box a poslat mi nějak čstky peněz z krabice na pokryt m cestovnch vdajů na setkn s Vmi nejbliž.

V přtel a partner,

Pan Altarina Venusillano40,
DEPOSIT CERTIFICATE B0000
Mrs > Od: "Mrs. Altarina Venusillano" <altvenus4@yahoo.com.ph>
> Datum: 11.11.2009 12:47
> Předmět: What you have to do ..... Example to send the message security company now,
>
Dobr den, můj drah přteli 40,

Děkujeme za V email, kter je přkladem pro mail muste poslat společnost pro ně přepravu provst okamžitě. Tak jsem informoval, že nae firma obchodnm partnerem bude kontaktovat pro tvrzen naich zavazadlov box.Prosm, když budete volat na bezpečnost společnosti, prostě řekněte jim, že jste moji obchodn partneři a dt jim uložit kd, kter je nejdůležitěj věc, dokzat jim, že jste můj obchodn partner tak, že zsilka může konat okamžitě. Budu se těit na vai nalhavou odpověď okamžitě po odesln tto zprvy nebo volejte na bezpečnost, aby společnost dejte mi vědět na
Vsledek va diskuse s nimi. Budu netrpělivě pro vai dobrou zprvou brzy.
Ahoj nyn svou lsku a zůstat požehnal.

V přtel a partner,

Pan Altarina Venusillano40.

Toto je přklad pro odesln zprvy bezpečnostn společnosti nyn:


Drah CaptainKevin Yapi Yapo Kouassi:

Jmenuji se:............ J jsem se zahraničnm partnerem pan Altarina Venusillano z Filipn. Mme kufr box s rodinou cennosti uloženy ve Va vazbě a uložen kdu VKLAD KD: EES/XXTQEAGLE06. Ždm, aby vae firma loď krabice na mou adresu s va diplomatickou cestou dnes.
Moje adresa je :....................................
Tel čslo je :....................................
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018