Miss Young

Hello, I am Miss Young. I received the following email. It is a socalled "Advance Fee Fraud" letter, where I am promised millions for my assistance. These stories are all lies, and if I respond, sooner or later I will be asked to pay a fee. If I pay, another fee will quickly come up, and it will continue that way until I give up or run out of money. I will never see the millions, because they never existed.

If you received a similar email, you should go to the homepage to read more about 419 fraud.


Mrs

turkish

Date: Wed, 21 Oct 2009 15:51:53 -0700
From: judithhamzah65@yahoo.com
Subject: PLEASE TELL ME MORE ABOUT YOURSELF

¿Cómo estás hoy?
Için teşekkürler Posta, bu benim gerçek sizi haberdar etmek gibi Adı Judith Hamzah özledim olacaktır. Ben Sudán Doğu Afrika kökenli ama şu anda Türkiye bir Mülteci aile benim meydana gelen Olay nedeniyle tarafından ayrılıyorum olarak 23yrs AM. Bu e-posta iyi duygusal durumda bulmak Biliyorum. Tamamen iyi bir molestan, Yas, DIN, etnisite ve Milliyet ilişkimizi hiçbir Engel verebilir bilmek ediyoruz insa biz istediğiniz gibi i görüyorum yolu iyi. Sevgili, herhangi bir Dış ilişki deneyimi ama ben tamaño, biz siyah iyi bir sevgili ve saygılı Kapali Estoy inanıyorsanız, presency senin bana Büyük bir fark yaratan olduğunu düşünüyorsanız, yeniden Es mi vida, Sevinç getirmek Sevgili küçük koğuş Bana, En gözyaşları olmuştur çıkarmak, gerçekten senin Hakkında bugün ifade duygu benim edemez ama mutluyum, Büyük bir Sevinç getirdi
Ben Canım eminim ve ve anlayışı samimiyet sonsuz ilişkisi ile inanıyorum, Bana Beni o sus ne kadar sizin değerlendirmeler Bagli olarak bir Derin ve sonsuz bir ilişki içine, Ben Beni Yapan ben bir erkeğe İhtiyacım var ilişki genişletmeye Karar Verdi garip bir yerleşmek Şey hissediyorum ve ne arkasında Bana Bana yardım bıraktığı Ile et al.
l onu üst bir iç Savasta kayıp bir hanımefendi, benim bu hayata büyük ağrıları getirdi kendimi yeniden durmak, bunu bulursam biliyorsunuz zaten Mücadele, su anda Türkiye benim şimdiki Mülteci duro çalışmıyor nedeniyle am Batı Afrika, gerçekten ciddi bir Şey olarak ilişki, su açık Sey, düşünün ve dürüst Olmak birbirine bütün içtenlik yukarıda.
Ben o de şeyler hic bizim varis beri aynı hic bildirmek istiyoruz. Nasıl zor kişi çok Yardımcı bu tür yapmak için bir bireyin sevgi kalp ALIR kolayca ama Tanrı'nın Beni tekrar My Dream çagirmak için inanıyoruz kullanacağınız olduğuna. Sana bir araya geldi mutluluk Biliyorum gibi duyacağız.
Sevgiler Lover,


judith01
judith02
 
     

If you received a similar letter, please ignore it. Do not answer it. If you do, you will end up on more of the mailing lists used by the criminals behind this fraud. Read more....

 

Copyright © 2004-2015 419.bittenus.com. All rights reserved. Updated 04-Feb-2018